Bilgisayar masası dizaynı önerisi

Hocam siyah beyaz olarak nasıl bir kombin mesela biraz daha açar mısınız? Şu an klavyemle farem beyaz. Masa, koltuk ve mouse pad alacağım.

Mesela ilk mesajdaki attığınız koltuğu alırdım mouse pad olarak da Bu tür bir şey alırdım. Diğer şeylerde beyaz kalsın bunlar bir renk katar. Ama yine söylüyorum pembe daha çok hoşuna gidiyorsa onları al.

Masayı da ilk attığım görseldeki beyaz olanı mı alayim hocam?

Güzel gibi odana da uygunsa alınabilir. Yorumları da iyi incele sallanma falan yapıyorsa rahatsız eder sağlam bir şey olsun.

Şu tür masalarda sade ve hoş duruyor ama pek sağlam gözükmedi yorumlarını incelemek lazım.

Güzel gibi odana da uygunsa alınabilir. Yorumları da iyi incele sallanma falan yapıyorsa rahatsız eder sağlam bir şey olsun.
Hocam aslında 2 gündür araştırıyorum fakat bir türlü masa bulamadım. Bu attığımı tesadüfen buldum fakat kalitesi nasıldır bilmiyorum. Sizi de yordum farkındayım fakat son olarak masa öneriniz varsa çok memnun olurum. Baya geniş bir şey arıyorum çift monitör koyacam çünkü.

Hocam aslında 2 gündür araştırıyorum fakat bir türlü masa bulamadım. Bu attığımı tesadüfen buldum fakat kalitesi nasıldır bilmiyorum. Sizi de yordum farkındayım fakat son olarak masa öneriniz varsa çok memnun olurum. Baya geniş bir şey arıyorum çift monitör koyacam çünkü.
Bütçe kaç masa için?

Hocam bence koyu renkler tercih etmeyin çok boğucu oluyor gerçekten ben pişmanım senin yerinde olsam 2 tarafı çekmeceli masa yaptırırdım ya da IKEA'daki kesonlardan alırım Instagram'da falan bu tarz setup fotoğrafları çok fazla güzel olanlarda hepsi böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı