Bilgisayar Masası Düzenleme

deGGa

Kilopat
Arkadaşlar masamın düzenini (LED düzeni veya başka şeyler) değiştirmek istiyorum. Ne yapabilirim? En net fotoğraf bu. Şu an evde değilim cuma günü gideceğim. Önerilerinizi bekliyorum.

Aklımda olanlar;
1- Masa arkasındaki LED'i beyaz renge alıp masanın altına yapıştırmayı düşünüyorum.
2- Kasamın içinde çok ışık var. LED'i oradan söküp başka bir yere takmak istiyorum. Ki kasanın içindr loş bir ışık olsun. Veya LED'in parlaklığını azaltmayı düşünüyorum.

RGB LED alıp monitörünüzün arkasına da yapıştırabilirsiniz, ben o şekilde kullanıyorum. Masa ışığına odaklanmak yerine direkt monitöre odaklanıyorum daha rahat oluyor hem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabi ki, monitörümü güncelleyemedim hala ama bir fikir edinmeniz için atabilirim. Peki RGB led mi kullanacaksınız yoksa tek renk mi ?
RGB LED elimde hazır var 5m. Kablo, kumanda her şey var. Bir tek lehim yaptıracağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun kamerasından dolayı renk net olarak görünmüyor fakat bu şekilde.

Dosya Ekleri

• 20190723_132858.jpg
    624,1 KB · Görüntüleme: 309
Yapabileceklerinizi sıralıyorum:
  • Bu linkteki kablo düzenleyiciyi masanızın altına monte edin, kablolarını bu şekilde gözükmeyecek.
  • Masanızdaki RGB LED'in parlaklığını kısın.
  • Masanızın RGB'sini anakartınıza bağlayabiliyorsunuz, bağlayın ki uyumlu çalışsınlar.
  • Bu linkteki kulaklık standını alın. Kulaklığınız masada durmasın, çirkin görüntü oluşturur.

Masanın altına zaten delikli kablo kanalı var. Masayı aldığım ilk gün aldım. Gerçekten işe yarıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…