Bilgisayar Masası Düzenleme

deGGa

Kilopat
Arkadaşlar masamın düzenini (LED düzeni veya başka şeyler) değiştirmek istiyorum. Ne yapabilirim? En net fotoğraf bu. Şu an evde değilim cuma günü gideceğim. Önerilerinizi bekliyorum.

Aklımda olanlar;
1- Masa arkasındaki LED'i beyaz renge alıp masanın altına yapıştırmayı düşünüyorum.
2- Kasamın içinde çok ışık var. LED'i oradan söküp başka bir yere takmak istiyorum. Ki kasanın içindr loş bir ışık olsun. Veya LED'in parlaklığını azaltmayı düşünüyorum.

FB_IMG_1548320876650.jpeg

RGB LED alıp monitörünüzün arkasına da yapıştırabilirsiniz, ben o şekilde kullanıyorum. Masa ışığına odaklanmak yerine direkt monitöre odaklanıyorum daha rahat oluyor hem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapabileceklerinizi sıralıyorum:
  • Bu linkteki kablo düzenleyiciyi masanızın altına monte edin, kablolarını bu şekilde gözükmeyecek.
  • Masanızdaki RGB LED'in parlaklığını kısın.
  • Masanızın RGB'sini anakartınıza bağlayabiliyorsunuz, bağlayın ki uyumlu çalışsınlar.
  • Bu linkteki kulaklık standını alın. Kulaklığınız masada durmasın, çirkin görüntü oluşturur.

Yapabileceklerinizi sıralıyorum:
  • Bu linkteki kablo düzenleyiciyi masanızın altına monte edin, kablolarını bu şekilde gözükmeyecek.
  • Masanızdaki RGB LED'in parlaklığını kısın.
  • Masanızın RGB'sini anakartınıza bağlayabiliyorsunuz, bağlayın ki uyumlu çalışsınlar.
  • Bu linkteki kulaklık standını alın. Kulaklığınız masada durmasın, çirkin görüntü oluşturur.
Masanın altına zaten delikli kablo kanalı var. Masayı aldığım ilk gün aldım. Gerçekten işe yarıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı