Bilgisayar masası önerisi

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kendime bir bilgisayar masası alacağım. Bunun için sizden masa önerisi isteyeceğim. Alacağım masa aşağıdaki gibi; kasa için aşağıda bir bölümü olan, eşya koyabileceğim bir bölümü olan, uzunluğu bu kadar olan bir masa. Ayrıca benim bir mikrofon standım olduğu için standın kıskacının sıkıştırılabileceği bir yer olan bir masa olması gerekiyor. Mümkünse çok pahalı olmasın. Şimdiden teşekkürler.

PC masası cok arastırdım L şeklinde veya uzun ama çok pahalı. İki gün önce bauhaustan 2 tane 100x60 ahşap plaka aldım. Online hırdavvattan masa bacakları siparis ettim 70 cm ortalama ayarlanabilen. Toplamda 470TL tuttu gayet memnunum.
(Kabloları görmezden gelin düzeni daha yapmadım) :D

Dosya Ekleri

• 1615592107658.png
    1615592107658.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 545
Son düzenleme:
pc masası cok arastırdım L şeklinde veya uzun ama çok pahalı. iki gün önce bauhaustan 2 tane 100x60 ahşap plaka aldım. online hırdavvattan masa bacakları siparis ettim 70 cm ortalama ayarlanabilen. toplamda 470TL tuttu gayet memnunum.Eki Görüntüle 919593
Hocam sizinkisi çok iyi olmuş. Ayaklar nasıl ayarlanıyor?

Reis ben şu an il dışındayım fotoğraf atamıyorum ama eğer imkanın varsa ve azıcık çok az bilgin varsa sanayi de tanıdık olursa daha iyi olur. İnternetten güzel bir ahşap al nasıl istersen artık rengini vs. odana göre ölç sanayiye git ve yaptır iyi usta bulursan içeriden kablo geçirip USB çoklayıcı bile takarlar masaya. Ben yaptım l şeklinde bir tasarım hazırladım RGB falan taktırdım odaya tam oturdu 2 yıl oldu yaptıralı 500 TL'ye falan mal etmiştim o zamanlar tanıdıklar vasıtası ile dikkat et ama destek eklesinler üzerine bir şey koyunca çatr diye kırılmasın.

Reis ben şu an il dışındayım fotoğraf atamıyorum ama eğer imkanın varsa ve azıcık çok az bilgin varsa sanayi de tanıdık olursa daha iyi olur. İnternetten güzel bir ahşap al nasıl istersen artık rengini vs. odana göre ölç sanayiye git ve yaptır iyi usta bulursan içeriden kablo geçirip USB çoklayıcı bile takarlar masaya. Ben yaptım l şeklinde bir tasarım hazırladım RGB falan taktırdım odaya tam oturdu 2 yıl oldu yaptıralı 500 TL'ye falan mal etmiştim o zamanlar tanıdıklar vasıtası ile dikkat et ama destek eklesinler üzerine bir şey koyunca çatr diye kırılmasın.
Ben hazır almak istiyorum. Yine de öneriniz için sağ olun.
Bu güzele benziyor.

Bu masayı biliyorum ama bu masa oda ortasında çok dikkat çeker o yüzden almak istemedim. Yine de öneriniz için sağ olun.

Geri
Yukarı