Bilgisayar masası önerisi

Sizin ayrı almanız gerekir hocam. Ayakları alıp marangozcuya verirseniz oda yapabilir diye düşünüyorum yapamaz ise siz evde kendinizde takabilirsinIZ140x85'i

Sizin ayrı almanız gerekir hocam. Ayakları alıp marangozcuya verirseniz oda yapabilir diye düşünüyorum yapamaz ise siz evde kendinizde takabilirsiniz.

140x85 olarak 2 tane kalınlıkları 2cm olacak şekilde söyleyeyim marangoza artı olarak rengi mat siyah istersem yaparlar değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir şey arıyorum hocam.

Fotoya bakar mısın hocam?

Ben de marangozdan yaptırdım. Hem sağlamlığı hem de toz tutmaması sebebiyle çok hoşuma gitmişti. Galerimde gösterebileceğim bu resim var. Masaüstündeki ve bilgisayardaki çoğu şey değişti ama genel olarak düzen bu şekilde.

WhatsApp Görsel 2023-01-05 saat 11.50.291.jpg

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-01-05 saat 11.50.29.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-01-05 saat 11.50.29.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 315
Ben de marangozdan yaptırdım. Hem sağlamlığı hem de toz tutmaması sebebiyle çok hoşuma gitmişti. Galerimde gösterebileceğim bu resim var. Masaüstündeki ve bilgisayardaki çoğu şey değişti ama genel olarak düzen bu şekilde.

Eki Görüntüle 1623342
Toz tutmuyor derken hocam ? Masanın üstü toz olmuyor mu ? Beyaz masa kullanıyorum, her gün silmekten artık bıktım.

Eki Görüntüle 1623342

Hocam siz bana direkt masanızı satın 😁

Toz tutmuyor derken hocam ? Masanın üstü toz olmuyor mu ? Beyaz masa kullanıyorum, her gün silmekten artık bıktım.

Her oturduğumda mutlaka siliyorum masayı fakat siyah masada olduğu gibi bir toz görüntüsü olmuyor. Gerçekten kibar görünüyor.

Hocam siz bana direkt masanızı satın 😁
Ağustos ayında Ümraniye'de bir marangoza 325 liraya yaptırmıştım.

Her oturduğumda mutlaka siliyorum masayı fakat siyah masada olduğu gibi bir toz görüntüsü olmuyor. Gerçekten kibar görünüyor.

Ağustos ayında Ümraniye'de bir marangoza 325 liraya yaptırmıştım.

Ayakları peki?

Geri
Yukarı