Bilgisayar masası önerisi

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Ikea'dan almayı unutun. Aptallık.
Aşırı pahalıya verip 4. Sınıf sunta kullanıyorlar.

Mobilyacıdan yaptırın. Hem ucuz hem sağlam olur.

Ben bunu almıştım. Üs bölmeli bölümü de kestirip raf yaptırıp duvara astım.

Bütçe 1600 TL civarı bu iki modelden birini almayı düşünüyorum kullanan var mı? Hangisini tavsiye edersiniz? Bilgisayar kasamı ve 2 monitör ile kullanacağım.

Bence marangoza yaptırın hocam. Birincisi çok boş duruyor ve ikincisi de hiç güzel durmuyor.

Hocam ikisi arasında LAGKAPTEN 'i öneririm. Diğer masanın ayağında bir sorun çıkarsa yeni ayak tedariki garanti süresi bitince çok zor oluyor. İkea üretimi durmuş ürünlerde destek sağlamıyor ya da çok pahalıya ayak temin ediyorsunuz. Diğer masada böyle bir sorun yok , ortadaki ayak zaten devamlı bulunan bir ayak ve muadillerinden çok var . çekmeceleri de büyük avantaj bence. Bu masayı yaptırmaya kalksanız marangoza en az aynı fiyatı ister, bence gerek yok marangoz ile uğraşmaya..

Hocam ikisi arasında LAGKAPTEN 'i öneririm. Diğer masanın ayağında bir sorun çıkarsa yeni ayak tedariki garanti süresi bitince çok zor oluyor. İkea üretimi durmuş ürünlerde destek sağlamıyor ya da çok pahalıya ayak temin ediyorsunuz. Diğer masada böyle bir sorun yok , ortadaki ayak zaten devamlı bulunan bir ayak ve muadillerinden çok var . çekmeceleri de büyük avantaj bence. Bu masayı yaptırmaya kalksanız marangoza en az aynı fiyatı ister, bence gerek yok marangoz ile uğraşmaya..
Kesinlikle katılıyorum, hem de çok hoş bir masa ve odaya ayrı bir hava katar.

Bunu düşüneceğim hocam.

Gereksiz pahalı bence hocam.

Pahalı olduğunu bende biliyorum başka ne önerirsiniz?

Bence marangoza yaptırın hocam. Birincisi çok boş duruyor ve ikincisi de hiç güzel durmuyor.

Hocam marangoz vs. uğraşmak istemiyorum bu yüzden hazır almak mantıklı geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı