Bilgisayar masası önerisi

Önerebileceğin şu an kullandığın masa gibi sallanmayan daha düşük fiyatlı masa var mı acaba?

Bu güzel bir masaya benziyor. Kasa kısmı ekstra destekli. Genişlik ve derinlik de çok hoş. Bİraz detaylıca incele bak bakalım. Sadece 4 ayaklı masalar yerine böyle daha fazla yere ve masaya teması olan ayaklı şeyler seçmen en mantıklısı olur.

Duvara klavye asmak için kullandığınız aparatların linki varsa atabilir misiniz?

Rafın farklı ölçüleri de vardı aynı satıcıda.

Bu güzel bir masaya benziyor. Kasa kısmı ekstra destekli. Genişlik ve derinlik de çok hoş. Bİraz detaylıca incele bak bakalım. Sadece 4 ayaklı masalar yerine böyle daha fazla yere ve masaya teması olan ayaklı şeyler seçmen en mantıklısı olur.

Rafın farklı ölçüleri de vardı aynı satıcıda.
Kasa kullanmıyorum laptop kullanıyorum kasa kısmı suanlik pek önemli değil benim icin. Sağlamlığı ve sallanmamasi daha önemli hem oyun kahve içtiğim için dökülmesini istemem

Son düzenleme:
Bütçen nedir?

Ben sana kendi masamdan önerebilirim.

IKEA malm - 140x65cm. Ayak yapısı ve yüzeyi ne sallanmaya ne de sakat bir duruma mahal veriyor:

Hatta bir dikey bir de yatay ekran da kaldırıyor ölçüsü.

Eki Görüntüle 1719376

Hocam masanız süper. Sağa sola hafif sallanıyor mu? Ben 3 sene önce almıştım biraz ince kalınlığı 4-5 cm çok sallanıyor. Bu sağlamsa hemen alacağım.

Sallanmadığını garanti edebilirim. Hatta sallamaya çalışmak bile efor harcatıyor.

Bende hayal PC'si toplamaya çalışıyorum. GT501 aldım ve X670E-F anakart odada duruyor şimdi. Bu masanın 130. veya 120 cm olanı var mı bu bayağı uzun gelir.

Sallanmadığını garanti edebilirim. Hatta sallamaya çalışmak bile efor harcatıyor.

Hocam son bir soru siyah mı alayım beyaz mı? Siyah neden pahalı?

Son düzenleme:
Siyah alma bence. İlerde yine kaplarsın eskirse zaten. MALM serisine bak IKEA'da farklı farklı boylarda var. ama bir tarafı benimki gibi dolaplı olanlar sallanmıyor. Benzer masanın 2 tarafı ayaklı olanı da var ama önermem. Sallanma durumu daha fazla onların.

Güzel görünüyor. Karbon fiber + RGB desteği varmış.

Bunu Şok marketin sitesinden aldım ben de vade farksız veriyordu taksitle.

Yeni konular

Geri
Yukarı