Bilgisayar masası tavsiyesi

Daha fazla  
120cm uzunluk 75 Cm'e kadar derinliğe sahip bilgisayar masası önerisi alabilir miyim?
Oyun bilgisayarım için alıyorum yani biraz daha şık olabilir. Bütçe konusu ise;

Almayı düşündüğüm masa bu, masanın fiyatına yakın olabilir.
Not: Rica ediyorum bu kadar para verme yaptır demeyin. Adamlara köpek kulübesi yapın acil lazım dedik 3 ay sonra teslim alabildik.

Hocam benim tavsiyem
Şöyle bir şey almanız. Siz araştırarak daha iyisini bulabilirsiniz. Kastettiğim düz masa daha şık durur.

Hazır almak yerine oturduğunuz yerde kaliteli iş yapan bi' marangoza yaptırmanızı öneririm. Hem kafanızdaki modeli anlatıp ona göre bir şey yaptırırsınız hem de daha ucuza gelir.

Hazır almak yerine oturduğunuz yerde kaliteli iş yapan bi' marangoza yaptırmanızı öneririm. Hem kafanızdaki modeli anlatıp ona göre bir şey yaptırırsınız hem de daha ucuza gelir.

Ama ben bunu not kısmında yazdım. Yinede teşekkür ederim dostum ayarlayamazsam sorarım.

120cm uzunluk 75 Cm'e kadar derinliğe sahip bilgisayar masası önerisi alabilir miyim?
Oyun bilgisayarım için alıyorum yani biraz daha şık olabilir. Bütçe konusu ise;

Almayı düşündüğüm masa bu, masanın fiyatına yakın olabilir.
Not: Rica ediyorum bu kadar para verme yaptır demeyin. Adamlara köpek kulübesi yapın acil lazım dedik 3 ay sonra teslim alabildik.

Size tavsiyem aşağıya yukarıya ayarlanabilen bir masa seçmeniz sizin için daha avantajlı olur.

Size tavsiyem aşağıya yukarıya ayarlanabilen bir masa seçmeniz sizin için daha avantajlı olur.

Öneri alabilir miyim?
Şöyle bir şey buldum ancak kasanın aşağıda olmasını istemiyorum tozlanma açısından.

Öneri alabilir miyim?
Şöyle bir şey buldum ancak kasanın aşağıda olmasını istemiyorum tozlanma açısından.

Kasanın bence aşağıda olması kötü bir şey. Masalardan anlamıyorum size sadece tavsiyede bulunmak istedim.

Ama ben bunu not kısmında yazdım. Yine de teşekkür ederim dostum ayarlayamazsam sorarım.

Öncelikle kusura bakmayın not kısmını görmedim. Köpek kulübesi yaptırınca çok ciddiye almamış olabilir ya da işini adam gibi yapmayan esnaflardandır, farklı yere gitmek çözüm olabilir. Yanlış anlamayın lütfen amacım polemiğe girmek değil sadece fikir üretiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı