Bilgisayar masasının sallanması

anlmert

Femtopat
Arkadaşlar bu tarz bir masanın sallanmasini engellemenin bir yolu yok mu? Depoda duruyordu kullanayım dedim ama fareyi hareket ettirdiğim gibi sağa sola beşik gibi sallanıyor. Vidaları iyice sıktım ama bir şey degismedi.

Dosya Ekleri

• 20220812_020042.jpg
    20220812_020042.jpg
    95,1 KB · Görüntüleme: 119
Arkadaşlar bu tarz bir masanın sallanmasini engellemenin bir yolu yok mu? Depoda duruyordu kullanayım dedim ama fareyi hareket ettirdiğim gibi sağa sola beşik gibi sallanıyor. Vidaları iyice sıktım ama bir şey degismedi.

Ayaklarının altına kağıt parçası sıkıştırmayı deneyebilirsiniz.

Benimde 2 ayaklı masam var. Bildiğin her çocuğa alınan çalışma masalarından. Bende mouseyi çevirince beşik gibi sallanıyor. Her defasında deprem mi oluyor diye şüpheleniyorum. Bir gün başıma yıkılacak ama hadi bakalım hayırlısı.

Ayaklarının altına kağıt parçası sıkıştırmayı deneyebilirsiniz.

Ayaklarda bir dengesizlik yok ya iki ayaklı olmasından dolayı sıkıntı büyük ihtimal.

Duvara sabitleyebilir miyiz ki bunu.

Benim de 2 ayaklı masam var. Bildiğin her çocuğa alınan çalışma masalarından. Bende fareyi çevirince beşik gibi sallanıyor. Her defasında deprem mi oluyor diye şüpheleniyorum. Bir gün başıma yıkılacak ama hadi bakalım hayırlısı.

Benimde 2 ayaklı masam var. Bildiğin her çocuğa alınan çalışma masalarından. Bende mouseyi çevirince beşik gibi sallanıyor. Her defasında deprem mi oluyor diye şüpheleniyorum. Bir gün başıma yıkılacak ama hadi bakalım hayırlısı.
Ayaklarda bir dengesizlik yok ya iki ayaklı olmasından dolayı sıkıntı büyük ihtimal.

Duvara sabitleyebilir miyiz ki bunu.
Hocam sizin masanızı bilmem ama benimkinin arkasında bir ton kablo olduğu için sabitleyemiyorum. Siz sabitleyebiliyorsanız sabitleyin masanızı.

Yeni konular

Geri
Yukarı