Bilgisayar masaüstünde takılıyor

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, yakın zamanda ekran kartı değişikliği yaptım ve DDU ile eski sürücümü sildim ama şu an bilgisayarın masaüstünde ve YouTube gibi platformlardan inanılmaz rahatsız edici takılmaların olduğunu söylemek istiyorum. Bazen sesler takılıyor ama çoğunlukla ekran ve farem. Çözümü nedir bilen var mı? Sürücülerim güncel, Kaspersky ve Malwarebytes taratmalarım temiz. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Olayı net bir şekilde özetlemem gerekirse filmler ve videolar fotoğraf kareleri gibi. Technopat'da yazı yazarken bile bilgisayar 30 kez takılıyor ve ben ezbere yazıyorum yazdığımı görmeden.

Sistem özelliklerim: RTX 3060 Ti, R5 2600X, Asus Prime B350-Plus , S40G SSD, 2TB HDD

Son düzenleme:
Bence de öyle. SSD var mı?
S40G'de yani M.2'de sorun yok test ettim. Diğer 120 GB'lık SSD'de de pek bir sorun görünmüyor.
HDD'de bu şekilde;

1609830061583.png

Ama anlamadığım nokta eski GPU'mu kullanırken böyle bir sorun yoktu. RTX 3060 Ti'a geçince yaşanmaya başladı.

S40G'de yani M.2'de sorun yok test ettim. Diğer 120 GB'lık SSD'de de pek bir sorun görünmüyor.
HDD'de bu şekilde;

Eki Görüntüle 817266

Ama anlamadığım nokta eski GPU'mu kullanırken böyle bir sorun yoktu. RTX 3060 Ti'a geçince yaşanmaya başladı.

Hocam diğer 120GB'lık SSD grafiği mi bu? Model söyleyebilir misiniz? Hızlar çok düşük bir SSD için.
Edit: HDD imiş kusuruma bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı