Bilgisayar mavi ekran verdi ve Steam'den çıkış yaptı

yusuferen1967

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarım mavi ekran verdi ve geri açtığımda Steam'den çıkış yapmıştı ve Google'yi açtığımda sıfırdan yükleyip ilk defa açmışım gibi bir sekme çıktı. Başlamak için bir şeyler seçin filan diyordu. Alt tarafta Google çeviri Google sözlük filan yazıyordu seçmek için ama Google hesabım duruyordu. Bundan önce de mavi ekran vermişti ama onda açtığımda her şey normaldi. Bir de PC kasamdan ara sıra zor duyulan ama kasaya yaklaştıkça daha iyi duyulan bip-bip sesi geliyor. Minidump dosyalarını inceleyebilecek var mı? Ben anlamıyorum öyle şeylerden.

Bir sorun daha eklendi PC her açılırken scanning and repairing Drive yazısı çıkıyor.

Son düzenleme:
Anladım. İşletim sisteminin kurulu olduğu diski çıkarıp diğer diske kurulum yapın, bir süre öyle kullanın bakalım. Çözülüp çözülmediğini yazarsınız sonra.

Anladım. İşletim sisteminin kurulu olduğu diski çıkarıp diğer diske kurulum yapın, bir süre öyle kullanın bakalım. Çözülüp çözülmediğini yazarsınız sonra.

Hangi diskte olduğu gözükmüyor mu hocam?

Hocam sıkıntı olan diskin seri nosu gözüküyor mu ona göre bakayım.

Boşa format atmayayım PC'ye sistemin kurulu olduğu SSD sıkıntılı değilse diğerini değişirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı