Bilgisayar mevi ekran verip sürekli restart atıyor

ow_man_headcrab

Centipat
Daha fazla  
20221011_183829.jpg

Masaüstü.
Bir ara bir program ile Windows ISO'sunu alıp gereksiz uygulamaları silip düzenlemiştim Windows 10.
Overclock da yapmıştım.

Hocam orijinal dağıtımları kullanın yok ben illa düzenlenmiş kullanırım diyorsanız bu sorunlar normal. Varsa ikinci bir diskiniz onu cihazınıza bağlayıp Windows kurulumu yapın. Ondan sonra bu sorunlu Windows'un olduğu diskten verilerinizi alabilirsiniz. Eğer C ve D olarak diskinizi ayırdıysanız buna gerek kalmayabilir. Bu arada eğer verileriniz sizin için önemliyse bu dediklerimi yapın yok düz format atın.

Hocam orijinal dağıtımları kullanın yok ben illa düzenlenmiş kullanırım diyorsanız bu sorunlar normal. Varsa ikinci bir diskiniz onu cihazınıza bağlayıp Windows kurulumu yapın. Ondan sonra bu sorunlu Windows'un olduğu diskten verilerinizi alabilirsiniz. Eğer C ve D olarak diskinizi ayırdıysanız buna gerek kalmayabilir. Bu arada eğer verileriniz sizin için önemliyse bu dediklerimi yapın yok düz format atın.
Tamam artık onu yaparım

Her durumda format önermeniz ironik olmuş. Mavi ekran verdi diye direkt format mı atmamız gerekiyormuş? Son çare format olmalı.

Onu bunu tak çıkar sil ekle yapmakla neden uğraşsın ki abi ona 2 saat ayıracağına yarım saate formatını atsın baksın keyfine.

İsterseniz önce sistem geri yükleme yapın. Sisteminizi sorun yaşadığınız bir zamana geri yükleyin. Sorun devam ederse diğer seçenekleri denersiniz.

Geri
Yukarı