Bilgisayar mı elektrikli scooter mı?

Adharkem+

Centipat
Yer
Earth-X
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Biriktirdiğim para ile bir şeyler almak istiyorum ancak iki şey arasında kaldım. Parayı aslında bilgisayar almak için biriktirmiştim ama son 2 aydır aklımda Xiaomi'nin elektrikli Scooter'i Mijia M365 Pro var. Hali hazırda bir tane 600 TL'lik elektriksiz bir Scooter'im var ve bu Scooter'den oldukça memnunum. Benim için önemli olan şey hız. Ben normal elektriksiz scooter ile 25 km/h'a ulaşabilir miyim(düz yolda)? Bu arada bilgisayarım gerçekten çok kötü Minecraft'ta 7 FPS alıyor :D. Ben bilgisayar alma taraftarıyım ancak doların 7.4 TL olması beni korkutuyor. Hani sadece ikisinden birine sahip olabileceğim gibi sadece çünkü dolar bu gidişle daha da yükselecek ve ben o parayı toplamaya çalıştıkca fiyatlar artacak. Ondan hayati bir karar veriyorum denebilir :D. Umarım kendimi anlatabilmişimdir. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Öncelikle merhabalar. Biriktirdiğim para ile bir şeyler almak istiyorum ancak iki şey arasında kaldım. Parayı aslında bilgisayar almak için biriktirmiştim ama son 2 aydır aklımda Xiaomi'nin elektrikli Scooter'i mijia M365 Pro var. Hali hazırda bir tane 600 TL'lik elektriksiz bir Scooter'im var ve bu Scooter'den oldukça memnunum. Benim için önemli olan şey hız. Ben normal elektriksiz scooter ile 25 km/h'a ulaşabilir miyim(düz yolda)? Bu arada bilgisayarım gerçekten çok kötü Minecraft'ta 7 FPS alıyor :D. Ben bilgisayar alma taraftarıyım ancak doların 7.4 TL olması beni korkutuyor. Hani sadece ikisinden birine sahip olabileceğim gibi sadece çünkü dolar bu gidişle daha da yükselecek ve ben o parayı toplamaya çalıştıkca fiyatlar artacak. Ondan hayati bir karar veriyorum denebilir :D. Umarım kendimi anlatabilmişimdir. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Simdi almak istedigin PC'nin fiyatı.

Yeni konular

Geri
Yukarı