12.000 TL elektrikli bisiklet mi elektrikli scooter mı?

Afesya

Decapat
Daha fazla  
Bu ikisi arasında kaldım. Hangisini almam daha iyi olur? Bütçem 12K

Scooter mı daha iyi bisiklet mi daha iyi? İşe gidip gelmek için kullanacağım gezerken falan da kullanırım tabii ki. Akşam gidip elden alacağım cevaplarınızı bekliyorum.

Scooter
Bisiklet

Son düzenleyen: Moderatör:
Scooter alacaksan o modeli alma menzili de az gücü de az bisiklet daha mantıklı olur.

Bu ikisi arasında kaldım. Hangisini almam daha iyi olur? Bütçem 12K.

Scooter mı daha iyi bisiklet mi daha iyi? İşe gidip gelmek için kullanacağım gezerken falan da kullanırım tabii ki. Akşam gidip elden alacağım cevaplarınızı bekliyorum.

Scooter
Bisiklet

Hocam tabii ki de bisiklet.

Bu ikisi arasında kaldım. Hangisini almam daha iyi olur? Bütçem 12K.

Scooter
Bisiklet

Hocam bisiklet neden o kadar ucuz?

Hocam İzmir'in resmen çürümeye bırakılmış mağazasında yani kipada anladığım kadarıyla ellerinde kaldı çünkü 2 aydır orada önünden geçiyorum sürekli yani önceki fiyatından satıyorlar.

Çok güldüm:) hocam da bu fiyata bulmuşsunuz alın geçin piyasa fiyata 15k arası değişiyor.

Tabii hocam fiyat olarak da iyi performans olarak da en azından spor da yapabilirsiniz yani şarjı olmasa bile kullanılabilecek bir cihaz.
tamamdır hocam teşekkürler güzel fikirlerin içinn

Scooter alacaksan o modeli alma menzili de az gücü de az bisiklet daha mantıklı olur.
Tamamdırr Teşekkürler Güzel Fikirlerin İçin

Bisiklet tabii ki. Scooter'ın bir güvenliği yok. Bisiklet daha oturaklı en azından.
Tamamdır Hocam Teşekkürlerr

Yeni konular

Geri
Yukarı