Bilgisayar mı yoksa telefon mu almak daha mantıklı?

Telefonum idare ediyor beni. İlerleyen zamanlarda iş bulup çalışırsam PC veya telefon alacağım. Oyun oynamak isterim ancak oyunlarla haşır neşir değilim. Bütçe olarak en az 17 bin TL'yi gözden çıkardım. Para biriksin alacağım direk.

Normal bir kullanıcıyım. Elimde kullanacağım program yok. Benim işime yarayan; fotoğraf, video ve belge. Başka bir şeyim yok. PC'de bir şey olmuş olmamış fark etmiyor galiba bana göre. Düşündüğüm zaman PDF dokümanları çoğunlukta oluyor. WhatsApp gruplarından PDF dosyaları geliyor genellikle. Bunun için bir bilgisayar taşımak saçma gibi bir şey sanırım.

Şu anki beni motive edecek şey hangisi olmalı. Ona göre bir çaba göstermek istiyorum. Bir hedefim olsun ve onu almak için çabalamak olsun.

Yorumlarınızı bekliyorum. İyi Sosyaller.

Bilgisayar almak yerine konsol veya her zaman yanında taşıyabileceğin bir laptop alabilirsin. Yok dersen iyi bir telefon al. Ekstra bir seçenek olarak bu parayı ikisine de harcamayarak kendine bir hobi edinmek için harcayabilirsin. Örnek: Fotoğraf veya videoculuk için iyi kötü bir kamera vs. Alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı