Bilgisayar montajı için bilgisayarcıya gidilir mi?

KnossosREİS!

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bilgisayarımı tamamlamış bulunmaktayım. Bilgisayarın montajı için bilgisayarcıya götüreceğim. Bilgisayarcı buradan 7km uzaklıkta. Bilgisayarımda 6 adet parça var kasa dahil. Bunlar; anakart, işlemci, RAM, kasa, harddisk, ekran kartı. Bunları nasıl paketleyip götürmeliyim?

Merhaba, bilgisayarımı tamamlamış bulunmaktayım. Bilgisayarın montajı için bilgisayarcıya götüreceğim. Bilgisayarcı buradan 7km uzaklıkta. Bilgisayarımda 6 adet parça var kasa dahil. Bunlar; anakart, işlemci, RAM, kasa, harddisk, ekran kartı. Bunları nasıl paketleyip götürmeliyim?

Selamlar

Youtube'da montaj videolarına bakarak yapabilirsiniz bence bu kadar masraf etmeyin hemde o zevki başkasına bırakmayın :) o bilgisayarı toplayıp start verme zevki çok güzel bir hazdır.

Yok ben %100 bilgisayarcıya götürcem çünkü 5000TL aldığım sistemi bozmuştum. Siz paketi nasıl yapacağımı söyler misiniz? 20 yaş yasağını biliyorum halletim ben o işi sorun etmeyin. Siz sadece nasıl paketliyeceğimi yazın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı