Bilgisayar Mühendisliği için Dizüstü Bilgisayar önerisi

Ben okuyorum. Açıkçası her bilgisayar işini görecek ancak ilerleyen zamanda daha iyi performans için Macbook öneririm yine de.
Bilgisayarı okuduğum süre içinde tekrar değiştirmem gerekmez değil mi? Yetersiz kalma gibi bir durumdan bahsediyorum.

Visual Studio, Photoshop gibi programlar pek zorlamıyor sistemi. Fakat Android Studio ciddi zorluyor sistemi, özellikle Ram konusunda. Şu bilgisayarı al diyemem ancak SSD ve yüksek Ram miktarı çok etkiliyor programların çalışma şeklini.
Yüksek RAM miktarından kastınız 16 GB gibi mi yoksa daha çok 32 gibi mi?

Bilgisayarı okuduğum süre içinde tekrar değiştirmem gerekmez değil mi? Yetersiz kalma gibi bir durumdan bahsediyorum.

Yüksek RAM miktarından kastınız 16 GB gibi mi yoksa daha çok 32 gibi mi?
16GB yetiyor şu an için. Tanıdıklarımın bazılarında 8GB, 12GB ram var ve bazen yetmediğini söylüyorlar.

16GB yetiyor şu an için. Tanıdıklarımın bazılarında 8GB, 12GB ram var ve bazen yetmediğini söylüyorlar.
Yani başımın ağrımaması için 16 GB olan bir modele yönelmem daha iyi olacaktır diye düşünüyorum, çünkü bu bilgisayarı aldığımda okuduğum süre boyunca bilgisayara para harcamak istemiyorum. Yani tek atımlık kurşunum var gibi düşünebiliriz, ve iyi değerlendirmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı