Bilgisayar Mühendisliği için Dizüstü Bilgisayar önerisi

Enesxdd

Kilopat
Sınava girdim, bu sene bilgisayar mühendisliği okumayı düşünüyorum eğer ki aklımda bulunan diğer ihtimaller gerçekleşmesse. Öncelikle şunları söyleyeyim kesinlikle şehir dışında okuyacağım, hali hazırda bir dizüstüm var ancak vasat seviyede, masaüstü bilgisayarımı götürmekte istemiyorum zaten evde bir kardeşim var o uğraşsın masaüstü ile. Şimdi bana bu bölüm için ortalama bir dizüstü bilgisayar lazım. Oyun olarak LoL oynarım sadece yani oyuna yönelik olmasına gerek yok. Bütçe konusuna gelince aile bireyleri bunu istek değil ihtiyaç olarak gördüğü için bütçe konusunda sıkıntı olmayacaktır. Ancak üst seviye bir bilgisayara da ihtiyacım olmadığı için minimum bütçe ile benim işimi görebilecek bir bilgisayar olması yeterli. Şimdiden teşekkürler.

Bu serideki bilgisayarlar iş için üretilmiş işinizi göreceğini zannediyorum. Ayrıca internet üzerinde incelemelerini de gördüm.

Isınma problemi yaşamam gibi bir şey söz konusu mu? Zamanında çok çektirdi bana bu ısınma problemi o yüzden soruyorum.

Visual Studio, Photoshop gibi programlar pek zorlamıyor sistemi. Fakat Android Studio ciddi zorluyor sistemi, özellikle Ram konusunda. Şu bilgisayarı al diyemem ancak SSD ve yüksek Ram miktarı çok etkiliyor programların çalışma şeklini.

Yeni konular

Geri
Yukarı