Bilgisayar mühendisliği için laptop önerisi

Bütçe
25000

166307

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşım laptop arıyor bilgisayar mühendisliği için. Kasası sağlam kafa ağrıtmayacak bir laptop önerisi bekliyorum.

Arkadaşım laptop arıyor bilgisayar mühendisliği için. Kasası sağlam kafa ağrıtmayacak bir laptop önerisi bekliyorum.
İ3 işlemcili bir laptop bile işinizi rahat görecek hocam 25k bütçeli laptop Bilgisayar mühendisliği için çok yüksek bütçe bence onlar oyun bilgisayarı ve makine mühendisliği için diyebilirim düşüncem böyle.

Pil dayanıklılığı nasıl hocam bir bilginiz var mı?

İ3 işlemcili bir laptop bile işinizi rahat görecek hocam 25k bütçeli laptop Bilgisayar mühendisliği için çok yüksek bütçe bence onlar oyun bilgisayarı ve makine mühendisliği için diyebilirim düşüncem böyle.
Arkadaşım iyi olsun uzun süre kullanayım diyor hocam.

2 bin daha çıkarsanız bence RTX 3060 tercih edebilirsiniz belki 25 civarına da vardır 3060 kartlı laptop. 4 GB Vramli laptoplardan bence uzak durun. Belki oyun oynamayacaksınız bilmiyorum mühendislik için diyorsunuz fakat ihtiyacınız olduğunda olması iyi olur. Örnek olarak attım belki aynı fiyatlara daha iyi model vardır.

Pil dayanıklılığı nasıl hocam bir bilginiz var mı?
Yok, bir bilgim yok hocam. Ama genelde oyun bilgisayarlarının pil ömrü 2-4 saat oluyor, pil ömrü uzun olsun derseniz Huawei'in ultrabooklarına veya belki Macbooklara bakabilirsiniz. Tabii bu durumda ekran kartından beklentilerinizi kısmanız gerekecek.

Kasası sağlam olsun diyorsan donanımdan feragat edeceksin donanım sağlam olsun diyorsan kozmatikten feragat edeceksin abi hepsi iyi olsun diyorsan paradan feragat edeceksin.

Asus ROG Strix, Lenovo Legion, HP Omen gibi seriler en iyi kasa ve kozmatiğe sahip, daha orta düzey olsun derseniz Asus TUF serisi, kozmatik kötü olsada olur donanımım iyi olsun derseniz HP Victus, Monster

Kasası sağlam olsun diyorsan donanımdan feragat edeceksin donanım sağlam olsun diyorsan kozmatikten feragat edeceksin abi hepsi iyi olsun diyorsan paradan feragat edeceksin.

Asus ROG Strix, Lenovo Legion, HP Omen gibi seriler en iyi kasa ve kozmatiğe sahip, daha orta düzey olsun derseniz Asus TUF serisi, kozmatik kötü olsada olur donanımım iyi olsun derseniz HP Victus, Monster
Monster'ın kasasından şikayet edenler vardı ısıdan gevriyor diye.

Bu cihazı kullanıyorum Wi-Fi kartında sanırım kronik bir arıza var çok fazla kişi karşılaşmış önermem. Oyun makineleri gibi makinelere bakmanızı öneririm yüksek performans destekliyorlar sonuçta, pil konusunda ise alacağınız cihaz muhtemelen prize bağlı olmadığı zamanlarda tam performans vermeyecektir. Görüntü işleme, makine öğrenmesi ve yapay zeka gibi alanlarda çalışmayı düşünürseniz kesinlikle ekran kartı çok önemli oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı