Bilgisayar mühendisliği için laptop önerisi

frustrated7

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayar mühendisliği 1. sınıfım, en kısa sürede bilgisayar almam lazım. bilgisayarın taşınabilmesi ve şarjının uzun süre gitmesi gerekiyor (oyun oynamıyorum) MacBook Pro almayı düşünüyorum fakat çok arada kaldım okulda derslerde sorun olur diye. Huawei Matebook D16 veya ASUS ROG Zephyrus düşünüyorum ASUS'un kronik şarj sorunu var diyorlar yardımcı olursanız çok sevinirim.
*Dipnot= 16 GB RAM 512 SSD i7 işlemci en düşük istenen özellikler.

Bilgisayar mühendisliği 1. sınıfım, en kısa sürede bilgisayar almam lazım. Bilgisayarın taşınabilmesi ve şarjının uzun süre gitmesi gerekiyor (oyun oynamıyorum) MacBook Pro almayı düşünüyorum fakat çok arada kaldım okulda derslerde sorun olur diye. Huawei Matebook D16 veya ASUS ROG Zephyrus düşünüyorum ASUS'un kronik şarj sorunu var diyorlar yardımcı olursanız çok sevinirim.
*Dipnot= 16 GB RAM 512 SSD i7 işlemci en düşük istenen özellikler.

Bütçeniz ne kadardır?

Performanslı ve uzun pil ömrü sunan bir model;

Performanslı ve uzun pil ömrü sunan bir model;

Şarjı hakkında bir bilginiz var mı oyuncu bilgisayarlarında sarj çok uzun süre gitmiyor

Hem masaüstü hem de laptopa ne dersiniz?

Gerçi yeni fark ettim oyun oynamıyormuşsunuz. 75k ya hangi laptopu alırsanız alın üzmez sizi.
Şimdilik laptop yeterli :)

Şarjı hakkında bir bilginiz var mı oyuncu bilgisayarlarında şarj çok uzun süre gitmiyor.

Şimdilik laptop yeterli :)

iGPU modunda kullanırsanız günlük kullanımda rahat 7-8 saati görür, PD'de desteklediği için adaptör taşımadan gene şarjda edebilirsiniz.

iGPU modunda kullanırsanız günlük kullanımda rahat 7-8 saati görür, PD'de desteklediği için adaptör taşımadan gene şarjda edebilirsiniz.
Peki macbook hakkında ne düşünüyorsunuz çok teşekkürler cevaplar için

Hem masaüstü hem de laptopa ne dersiniz?

Gerçi yeni fark ettim oyun oynamıyormuşsunuz. 75k ya hangi laptopu alırsanız alın üzmez sizi.
İşte sorun hangisi almalıyım? Kararsızlık damarlarımda geziyor :))

Hem bilgisayar mühendisliği okuyan arkadaşlarımdan hem de bazı hocalardan duyduğum kadarıyla bazı programlarda sıkıntı çıkarma ihtimali oluyor uyumluluk açısından, ek olarak Crack'e uygun olmaması gibi bir durumda var. Ondan dolayı bölümünüz için ne kadar mantıklı emin değilim, daha çok Windows cihaz gider gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı