Bilgisayar mühendisliği için Lenovo Ideapad Gaming 3 uygun mu?

Link atabilirmisiniz.

Link atabilirmisiniz.
Model numarasını tam hatırlamıyorum ama diğer özellikleri aynı linktekiyle bir de freedos değil windows 10 kuruluydu benimki

CS, Valorant gibi Online oyunlar oynanıyor olabilir. Onlarda işlemciye daha fazla yük biniyor
Peki yazdığım sıcaklık değerleri sorun çıkarır mı? Oyun Forza Horizon 4, belki hava sıcaklıklarının da etkisi vardır diye düşünüyorum ama emin değilim yine de.

Son düzenleme:

Model numarasını tam hatırlamıyorum ama diğer özellikleri aynı linktekiyle bir de FreeDOS değil Windows 10 kuruluydu benimki.

Peki yazdığım sıcaklık değerleri sorun çıkarır mı? Oyun Forza Horizon 4, belki hava sıcaklıklarının da etkisi vardır diye düşünüyorum ama emin değilim yine de.

Ekran kartı yine iyi de işlemci fazlaymış. Genel olarak Ryzen 7 ısınan bir işlemci üstüne havalar eklenince olur böyle.

Model numarasını tam hatırlamıyorum ama diğer özellikleri aynı linktekiyle bir de freedos değil windows 10 kuruluydu benimki

Linki güncelleyebilir misiniz? Fiyatı nedir?

Tam karşılığı olan linki buldum. Fiyatı ben 2021 Mart'ta aldığımda 9 ya da 10k idi ama şu an ne kadar bilmiyorum.

Son düzenleme:

Tam karşılığı olan linki buldum. Fiyatı ben 2021 Mart'ta aldığımda 9 ya da 10k idi ama şu an ne kadar bilmiyorum.
Bende yeni alacaksınız sandım gayet iyi bir model. İşinizi görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı