Bilgisayar mühendisliğinde ne kadar not tutuluyor?

ACExACE

Hectopat
Bu sene bilgisayar veya yazılım mühendisliği seçeceğim hangisi gelirse artık ama bu bölümlerde çok not tutuluyorsa iPad almak istiyorum hem taşıması galan kolay hem tüm notları bir yerde saklamak için sizce bu bölümlerde gerek var mı?
Not laptopum var.

Bölüm dersleri için çok gerekli olur mu bilmiyorum sonuçta hepsi uygulamalı.
Matematik, fizik gibi dersler için olabilir fakat gerekli mi bilemedim.

Bu sene bilgisayar veya yazılım mühendisliği seçeceğim hangisi gelirse artık ama bu bölümlerde çok not tutuluyorsa iPad almak istiyorum hem taşıması galan kolay hem tüm notları bir yerde saklamak için sizce bu bölümlerde gerek var mı?
Not laptopum var.

Genelde slaytlar ya da kaynak kitap üzerinden çalışıyoruz. Eğer benim gibi dersten önce hocanın haftaya şu konuyu işliyeceğim dediği konuya önceden çalışırsan, not alman o kadar da önemli değil. Not alırken hocayı dikkatli dinliyemiyorum ben şahsen. Ama ben güzel not alırım, hocayı da takip edebilirim not alırken derse alabilirsin. iPad genelde tek başına odada masanda çalışırkende güzel iş yapıyor. Hocaların notlarını slyatlarını kitapları üzerinde digital not alabiliyorsun.

Senin ogrenme tarzin ile ilintili. CS odev agirlikli bir bolum baslangictaki matematik, logic vs gereksinimini tamamladiktan sonra.

Elektronik olarak tek ihtiyacin sarji uzun giden klavyesi guzel bir notebook. Amele gibi gidip gaming makine alirsan hem 8 kilo yuk tasirsin hem de 2 saat sonra priz ararsin sagda solda.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı