Bilgisayar nasıl geri toplanır?

Fan güç bağlantı çoklayıcısı gibi duruyor elinizde tuttuğunuz kablo, eğer ona uymadıysa anakartın üstünde bulunan fan güç yuvalarına tak fan kablolarınıda o çoklayicıya tak.
Elimde tuttuğum kablo fanın kabloları. Evet tek fandan bu üç kablo çıkıyor

Fan güç bağlantı çoklayıcısı gibi duruyor elinizde tuttuğunuz kablo, eğer ona uymadıysa anakartın üstünde bulunan fan güç yuvalarına tak fan kablolarınıda o çoklayicıya tak.
Hocam bunu her kim okuyorsa ne olursunuz yardımcı olun.

Sizin bahsettiğiniz şey sanırım kabloları daisy chain yapmak (papatya zinciri) fakat şöyle birşey var, kasanın önündeki üç fana yaptım onu, 1 dişi 1 erkek kablo arttı. Fan çoklayıcılara filan baktım uyuşmuyorlar, kasadan kabloda asrock bağlantısında böyle üç uçlu birşey var, ben ne yapayım bunu tam olarak?

Elimde tuttuğum kablo fanın kabloları. Evet tek fandan bu üç kablo çıkıyor

Hocam bunu her kim okuyorsa ne olursunuz yardımcı olun.

Sizin bahsettiğiniz şey sanırım kabloları daisy chain yapmak (papatya zinciri) fakat şöyle birşey var, kasanın önündeki üç fana yaptım onu, 1 dişi 1 erkek kablo arttı. Fan çoklayıcılara filan baktım uyuşmuyorlar, kasadan kabloda asrock bağlantısında böyle üç uçlu birşey var, ben ne yapayım bunu tam olarak?

Dosya Ekleri

• 20231020_100644.jpg
    20231020_100644.jpg
    130,5 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Dostum bu şekilde uzaktan yardımcı olmamız inanılmaz zor, anakart modeli ve markanı internete yaz anakart markasının resmi sitesine gir el kitabını bul ve aç. Oradaki tanımlara göre kabloları doğru yere yerleştir zor bir şey yok atla deve değil.

Dostum bu şekilde uzaktan yardımcı olmamız inanılmaz zor, anakart modeli ve markanı internete yaz anakart markasının resmi sitesine gir el kitabını bul ve aç. Oradaki tanımlara göre kabloları doğru yere yerleştir zor bir şey yok atla deve değil.
Site dandik kodlandığı için 2 resim daha koymuştum bad gateway verdi site buga girdi 10 dakika boyunca giremedim siteye

Dosya Ekleri

• 20231020_100644.jpg
    20231020_100644.jpg
    130,5 KB · Görüntüleme: 10
  • 20231020_100621.jpg
    20231020_100621.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı