Bilgisayar nasıl muhafaza edilmeli?

Tamam mental anlamda normale uzaktan yakından benzer düşünmese de, arkadaşın üstüne çok gitmeyelim. Toplumsal linç gibi oluyor bu kadar bindirme dalga geçince. Konu kapatılabilir.

Bilgisayarina olan duskunlugunle alay eden insanlarin aksine seni cok iyi anlayabiliyorum.

Haklısın, konu sahibi tarafındna bakıyorum da "Technopat'a konu açtık 2 sayfa dalga geçip gönderdiler" olacak. Bu da bizim ayıbımız olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba. Monitörümde cıkan ghostingden ötürü servise yollamamla beraber bilgisayar kasasi hakkinda birkaç kuruntu edindim. Bilgisayarin ustune buyuk bir keshan orttum ve odayı hep havalandiriyorum. Gunes gecirmesin diye de masanin arkasina koydum. 20 gun icerisinde bu kosullarda bilgisayarda herhangi bir sorun olusur mu? Teşekkürler.

Hocam biraz fazla değil mi.

Kusura bakmayin 7 senedir laptop kullandigimdan bilgisayar kasasinin nelerden zarar gorecegini bilmezdim konuyla beraber insanlarida guldurebilmisiz yorumlariniz icin tesekkurler :)

Son düzenleme:
Kusura bakmayin 7 senedir laptop kullandigimdan laptop kasasinin nelerden zarar gorecegini bilmezdim konuyla beraber insanlarida guldurebilmisiz yorumlariniz icin tesekkurler :)
Mesh filtre varsa tozlanmadan tertemiz et. Kasayı yerden yüksekte tut ki üstüne sıvı gelme olasılığı azalsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı