Bilgisayar ne zaman alınmalı?

Seçimi neden bekliyorsun ki ikinci el sisteme ekstra indirim vaadi verdiler de bizim mi haberimiz yok? Kim gelirse gelsin artacak o dolar şu an 25 lira olması gerekiyor gerçek değeri tutulmasa. İktidar kazanırsa zaten artacak muhalefet kazanırsa da artacak bu kadar vaatin parası kimden çıkacak ülke ekonomisi enkazdayken?

51 ve 53 mü? Neryee bakıyorsun bilmiyorum ama RX 570 sümüğünü atmaz 1050 Ti'a. İşlemci de keza 1600 tekli çekirdekte geri olsa da 6/12.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim anlatamıyorum sanırım eğer sadece ekran kartına baksaydım sadece ekran kartı alırdım. Ben Ryzen 5 1600 RX570 FPS testlerine baktım kendi attığım sistemin testindede 3200G ve 1050 Ti ekran kartına baktım uzatmanın manası yok konuyu açmamın amacı farklı bir şey.

PC dolar ile alınan bir nesne. Bu sebep ile ülkemizde bazı istisna dönem dışında her zaman dolar değerlendi. Değer kaybı pek muhtemel değil olsa bile kalıcı olmaz. Bu sebep ile bu tip dolar sebepli dalgalanan teknolojik ürünler için uygun bulundu mu hemen alınmalı. Zaman kıstas sorusuna en kısa sürede almalısın.
Ayrıca bütçenin düşük olması dalgalanmadan pek etkilenmemene sebep olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC dolar ile alınan bir nesne bu sebep ile ülkemizde bazı istisna dönem dışında her zaman dolar değerlendi değer kaybı pek muhtemel değil olsa bile kalıcı olmaz bu sebep ile bu tip dolar sebepli dalgalanan teknolojik ürünler için uygun bulundumu hemen alınmalı zaman kıstas sorusuna en kısa sürede almalısın.
Ayrıca bütçenin düşük olması dalgalanmadan pek etkilenmemene sebep olur.

Açıklaman için teşekkürler.

Arkadaşlar 4500 ile 7000 arası bütçem var. Güzel 2. el bilgisayarlar beğendim ben bilgisayarı seçimlerden önce mi alayım yoksa seçimlerden sonra mı?
Türkiye gibi bir ülkede seçimin kazanıldığı bir senaryoda bile ilk 1 2 yıl içerisinde değil indirim daha fazla zam olacak. Ancak 1 2 yıl sonra ekonomi doğru hamleler atılırsa düzelir. Fırsatınis varsa hemen şuan alın

Yeni konular

Geri
Yukarı