Bilgisayar nereden alınır?

Satış sonrası destek konusunda en güvendiğim firma Amazon'dur. 3-5 fazla olsun Amazon olsun kafasındayım zamanında adını vermek istemediğim bazı firmalardan çok çekmiş biri olarak.

Teknobiyotik, ,itopya, incehesap, game garaj, gamin.gen.tr bunların her birinden birer adet bilgisayar alma tecrübem oldu. İncehesap garanti sürecinde iyi bir destek vermedi, tüketici hakem heyeti ile hallettim sorunumu. Game garaj'da kasa kırık geldi hemen yenisi ile değişim sağladılar. Teknobiyotik hemen herkesin şikayet ettiği ancak benim her destek ihtiyacım olduğunda fazla ilgi gösteren tek firma oldu. İtopya ve gaming.gen.tr için herhangi bir destek sürecim olmadı.
Hedef göstermek istemiyorum derken; olur da bir gün "marka karalama" fiili ile suçlanmak istemediğimden bahsediyordum, şansa bırakmamak lazım.

Evet, hedef göstermek istemiyorum derken; olur da bir gün "marka karalama" fiili ile suçlanmak istemediğimden bahsediyordum, şansa bırakmamak lazım.
Niye marka karalamak olarak düşünsünler ki mesajımı? Yaşadığım her şey delilli, ispatlı ise sadece rezil olup, üstüne açacağım tazminat davası ile meşgul olurlar.

Teknobiyotik çok gömülüyor ama bir çok kez ürün aldım hiç sıkıntı yaşamadım, çok hızlıydı. Takır takır çalışıyorlar ki gerçi depoları ile aynı ilçedeyiz ondan hızlı geliyor olabilir.

Geri
Yukarı