Bilgisayar nereden toplanır?

ya toplama değil aslında hazır bakıyorum performans olarak vatanda güzel var ama daha önce topladığım sistem dolandırıldım sayılır neredeyse bi de mavi ekran vermesine rağmen sorunumu çözmemişlerdi ben çözdüm sorunumu ondan dolayı internetten hazır düşünüyorum ama böyle gönül rahatlığı ile alabilcek yer lazım bi tık şeyim internetten alış veriş konusunda

En iyisi.

Bu sistemi yeni görmüştüm, hocamın önerdiği gayet iyi sistem bunu tercih edebilirsiniz.

site konusunda pimpirikli sayılırım bu zamana kadar ne aldıysam internetten sorun yaşadım hep o yüzden çok acele de etmiyorum

Bu sistemi yeni görmüştüm, hocamın önerdiği gayet iyi sistem bunu tercih edebilirsiniz.
baktım da girince başka sistem çıkıyor

Ya toplama değil aslında hazır bakıyorum performans olarak vatan da güzel var ama daha önce topladığım sistem dolandırıldım sayılır neredeyse bir de mavi ekran vermesine rağmen sorunumu çözmemişlerdi ben çözdüm sorunumu ondan dolayı internetten hazır düşünüyorum ama böyle gönül rahatlığı ile alabilecek yer lazım bir tık şeyim internetten alışveriş konusunda.

Vatan'dan bazi nadir sistemler haric poset bile alinmaz.

Site konusunda pimpirikli sayılırım bu zamana kadar ne aldıysam internetten sorun yaşadım hep o yüzden çok acele de etmiyorum.

Hemen acele etmeni oneririm. Sonra alamadiktan sonra uzulmeni istemem. Pahalanabilir; stok bitebilir!

GameGaraj guvenilir.

Site konusunda pimpirikli sayılırım bu zamana kadar ne aldıysam internetten sorun yaşadım hep o yüzden çok acele de etmiyorum.

Baktım da girince başka sistem çıkıyor.

4060 Ti sistem çıkacak, onun ekran kartını değiştirme yerinden 4070 ile değiştireceksiniz hocam.

Vatan'dan bazi nadir sistemler haric poset bile alinmaz.

Hemen acele etmeni oneririm. Sonra alamadiktan sonra uzulmeni istemem. Pahalanabilir; stok bitebilir!

GameGaraj guvenilir.
vatanda aldım ben daha önce i511400f rtx 3060 tek kanal 16 rami 25 e satmışladrı satmışlardı tekrar ordan almak istemiyorum çok bilgim yoktu o zamanlar gamegaraj düşünüyorum çok fazla ben zaten özelleştirme ile yükseltmeyi düşünüyorum ama dedğim gibi çok sorun yaşayan olmuş kafam karıştı

4060 Ti sistem çıkacak, onun ekran kartını değiştirme yerinden 4070 ile değiştireceksiniz hocam.
4060ti 16 gb düşünüyordum msi çok ilgili değilim valorant csgo remnant2 rdr2 oynuyorum daha çok fps konusunda da süekli güncelleme ile düşüyor ya fps oyunları o yüzden 450 500 fps alsam uzun süre götürür beni

technopatın şeyini bekliyorum f/p olarak tanıtırısa 4070li onu bekliyorum

Vatan da aldım ben daha önce i511400F RTX 3060 tek kanal 16 RAM'i 25'e satmışladrı satmışlardı tekrar oradan almak istemiyorum çok bilgim yoktu o zamanlar GameGaraj düşünüyorum çok fazla ben zaten özelleştirme ile yükseltmeyi düşünüyorum ama dedğim gibi çok sorun yaşayan olmuş kafam karıştı.

4060 Ti 16 GB düşünüyordum MSI çok ilgili değilim Valorant CS:GO remnant2 RDR2 oynuyorum daha çok FPS konusunda da süekli güncelleme ile düşüyor ya FPS oyunları o yüzden 450 500 FPS alsam uzun süre götürür beni.

Technopat'ın şeyini bekliyorum F/P olarak tanıtırısa 4070'li onu bekliyorum.

Her firmanin bir sikayeti var. Girebilirsin Şikayetvar, sikayetlere bakabilirsin; yerden yere vuruluyor bence firmalar. Zaten orada sadece sorun yasayanlar var. Bu firmalardan cok ama cok fazla kisi ürün aliyor. İlla sorun yasayanlar olabilir. Şikayetvar bana gore onemsiz.

Technopat'ın şeyini bekliyorum F/P olarak tanıtırısa 4070'li onu bekliyorum.

Technopat sistemlerinde kaliteli bilesenler kullandigi icin pek F/P olmuyor, maalesef.

Her firmanin bir sikayeti var. Girebilirsin Şikayetvar, sikayetlere bakabilirsin; yerden yere vuruluyor bence firmalar. Zaten orada sadece sorun yasayanlar var. Bu firmalardan cok ama cok fazla kisi ürün aliyor. İlla sorun yasayanlar olabilir. Şikayetvar bana gore onemsiz.

Technopat sistemlerinde kaliteli bilesenler kullandigi icin pek F/P olmuyor, maalesef.
peki brom bu inno palit ile msin farkı ne tam olarak

hiç sorun değil benim için güvenle uzun süreler yüksek performans versin gerisi çok önemli değil

peki brom bu inno palit ile msin farkı ne tam olarak?

Hiç sorun değil benim için güvenle uzun süreler yüksek performans versin gerisi çok önemli değil.
Buraya bakabilirsin.

Marka önemsiz. Dünyanın en önemsiz sebebi.

Marka neden önemsiz?

• İçerisindeki orijinal RTX CUDA çekirdekleri, tensor çekirdekleri, mimari, işlemcisi aynı.
Marka farklılığı neyi etkiler?

• Soğutma
  • Görünüm
  • OC modeliyse OC farkı.
  • Garanti ve servis.
Palit köklü bir markadır, yan kuruluşu Gainward. İki tane kuruluşu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı