Bilgisayar niyetine Series S veya X alınır mı?

Ben uzun yıllar PC kullandım. Konsol olarak sadece PS1 kullanmıştım ve 2 3 aydır Series S kullanıyorum. En çok sevdiğim şey direkt oyun amaçlı olması konsolu açıp hemen oyuna geçebilmek bence büyük bir artı. PC sadece oyun amaçlı değil birçok şey yapabiliyorsunuz. Oyun oynarken bi müzik açmaktır ya da başka bir şeye bakmak istediğinizde hemen yapabiliyorsunuz. Konsol bu konuda zayıf kalıyor. Daha genel anlamda kullanacaksanız PC daha mantıklı bir seçenek. Tabii o konsol parasına PC toplarsanız oyunlar aynı kalitede olmayacaktır konsola kıyasla.
Şahsen bana konsol daha özel hissettiriyor. Oyun oynarken daha çok keyif alıyorum.

Ben uzun yıllar PC kullandım. Konsol olarak sadece PS1 kullanmıştım ve 2 3 aydır Series S kullanıyorum. En çok sevdiğim şey direkt oyun amaçlı olması konsolu açıp hemen oyuna geçebilmek bence büyük bir artı. PC sadece oyun amaçlı değil birçok şey yapabiliyorsunuz. Oyun oynarken bi müzik açmaktır ya da başka bir şeye bakmak istediğinizde hemen yapabiliyorsunuz. Konsol bu konuda zayıf kalıyor. Daha genel anlamda kullanacaksanız PC daha mantıklı bir seçenek. Tabii o konsol parasına PC toplarsanız oyunlar aynı kalitede olmayacaktır konsola kıyasla.
Şahsen bana konsol daha özel hissettiriyor. Oyun oynarken daha çok keyif alıyorum.
Kesinlikle tuşa bas çalıştır oyna rahatlığı var. Yama modlama gibi konularda bazen zayıf hissettiriyor oyun çeşitliliği konusu da game passte aşırı iyi oyunlar yok. PlayStation da pahalı 4lerde eskidi. Pc şuanlik daha mantıklı.

Bilgisayar niyetine Xbox Series S veya X alınır mı? Biliyorsunuz sağlam oyuncu laptopları 35 binlerden başlıyor, bilgisayar toplamak ise daha zor. Bu nedenle oynadığım birkaç spesifik oyun için bilgisayara o kadar para vermek saçma olur diye düşünüyorum (Fortnite, GTA, Forza Horizon 5) ayrıca fiyat açısından en az 15-20 bin Lira kar etmiş oluyorum. Aklımdaki tek soru acaba klavye mouse bağlayıp Web'e girebilecek miyim? Spotify ve YouTube olduğunu duymuştum ancak web konusunda internette net bir şey bulamadım. Sizin fikirleriniz nelerdir? Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim...
Hocam eğer elinde basit işlerini halledebileceğin bir pc varsa ve haftada 3-5 defa girip 2-3 saat oyun oynarım diyorsan pc yanına bir Series S al geç. GTA 5, Fortnite, Forza tarzı oyunlarda üzmez seni. Ama pc hiç yoksa ve excel falan kullanmak, en basitinden usb takıp üzerinde aktif işlem yapmaksa amaç, burda konsol tıkanır çünkü amacı bu değil. Temel amacı arkadaşların dediği gibi ucuza oyun oynatmak. Series S fiyatına toplanacak pc'den hiçbir performans bekleme zaten. Series S al oyna geç. Ama elinde pc yoksa Series X neslin son yarısına girmişken çok mantıklı durmuyor.

Konsolda Online oynamak için live Gold üyeliği gerekiyordu bir ara. Hala devam ediyorsa aylık para vermeden Fortnite oynayamazsın veya diğer 2 oyunun Online'ına giremezsin.

Konsolda Online oynamak için live Gold üyeliği gerekiyordu bir ara. Hala devam ediyorsa aylık para vermeden Fortnite oynayamazsın veya diğer 2 oyunun Online'ına giremezsin.

Ücretsiz olan Fortnite gibi oyunları para ödemeden oynayabilirsiniz yani live Gold falan gerek yok. Ama ben ücretli oyunları Online oynayacağım diyorsanız live Gold olayını bilmiyorum ama Game Pass gerekecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı