Bilgisayar odayı ısıtıyor

Yer
Konya, Türkiye.
Daha fazla  
Bilgisayarım çalıştığı zaman klima gibi odayı ısıtıyor, masanın altında ki sıcaklığı hissedebiliyorum ve kapı kapalı olduğu zamanlarda sıcaklık farkı net hissediliyor. Kış yaklaşmaya başladı yaşadığım yer (van) çok soğuk ve çok fazla kömür kullanılıyor bu yüzden camları da açamayacağım buna bir çözüm bulmam gerek ne yapabilirim?

Camları açmadan bile ev bir miktar soğuyacak zaten. Ne güzel kömür masrafından kurtuluyorun. Bilgisayarın olduğu oda da soba yakma yeter.

HWmonitör uygulamasını bilgisayarınıza yükleyip sonuçlarını bize atın. Bu kadar yüksek sıcaklıklar genelde bilgisayarın soğutucu bileşenlerinin termal macunu eskidiği için olur. Bununla güzelce ve ekonomik bir şekilde soğumasını sağlayabilirsiniz. Cooler Master HTK-002 Yüksek Performanslı Termal Macun Fiyatı

O kadar mı ısınıyor bir test yapıp sıcaklık değerlerini atar mısınız?
Demin boşta 65 dereceydi bir güzel temizledim şu an 45 derece ama bir şey değiştirmiyor daha öncede denedim, odam küçük.
Ne güzel PC ısıtacak işte. Yazında çaresini bulursun.
Bir yazı cam açık geçirdim içeriye girmeyen böcek kalmadı :D
Camları açmadan bile ev bir miktar soğuyacak zaten. Ne güzel kömür masrafından kurtuluyorun. Bilgisayarın olduğu oda da soba yakma yeter.
Soba yakmıyoruz ya apartmanlar kaloriferli kazanlar kömürle ısınıyor.
HWmonitör uygulamasını bilgisayarınıza yükleyip sonuçlarını bize atın. Bu kadar yüksek sıcaklıklar genelde bilgisayarın soğutucu bileşenlerinin termal macunu eskidiği için olur. Bununla güzelce ve ekonomik bir şekilde soğumasını sağlayabilirsiniz. Cooler Master HTK-002 Yüksek Performanslı Termal Macun Fiyatı
Az önce bahs ettiğiniz termal macunu sürdüm işe yaradı ancak oda hala ısınıyor.

Demin boşta 65 dereceydi bir güzel temizledim şu an 45 derece ama bir şey değiştirmiyor daha önce de denedim, odam küçük.

Bir yazı cam açık geçirdim içeriye girmeyen böcek kalmadı :D.

Soba yakmıyoruz ya apartmanlar kaloriferli kazanlar kömürle ısınıyor.

Az önce bahs ettiğiniz termal macunu sürdüm işe yaradı ancak oda hala ısınıyor.

Kusura bakmayın aklıma direk soba geldi. Kapatabiliyorsanız odanızdaki kaloriferi kapatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı