Bilgisayar oyun oynarken aniden kapanıyor

mcplayer

Centipat
Daha fazla  
Yazılımsaldır diye format attım, gene düzelmedi. Birkaç şey inceledim. Termal macunu yenilemelisiniz dediler. Bir de sizden duymak istedim. Normalde hiç böyle şeyler yapmazdı PC'm. Son 1 haftadır böyle oluyor. Hani siz düşünün, kare oyunda bile kapanıyor, yani Minecraft. Şöyle 5-10 dakika duruyorum, kapanıyor, Valorant giriyorum, yine kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazılımsaldır diye format attım, gene düzelmedi. Birkaç şey inceledim. Termal macunu yenilemelisiniz dediler. Bir de sizden duymak istedim. Normalde hiç böyle şeyler yapmazdı PC'm. Son 1 haftadır böyle oluyor. Hani siz düşünün, kare oyunda bile kapanıyor, yani Minecraft. Şöyle 5-10 dakika duruyorum, kapanıyor, Valorant giriyorum, yine kapanıyor.
Sıcaklık değerleriniz nedir sıcaklık kaynaklı olabilir.

Ben laptop kullanıyordum. 3-4 ay önce bende de aynısı oluyordu. Sonra kendiliğinden düzeldi. Belki şarj aleti düşük voltaj veriyor olabilir. Tam bilmiyorum.

kernel power kardeşim hatanın adı psu dan kaynaklanır genelde aida64 den bir test yap cpu ayrı gpu ayrı bide memtest testi yap bide hepsini birlikte yap eğer pc kapanmassa psu dandır

Bu rehberi kesinlikle uygulayın ne olur ne olmaz?
En son ne zaman macun yenilediniz?

Sıcaklık değerlerinden olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı