Bilgisayar oyun sırasında kapanıyor

Anlaşılamayan

Centipat
Daha fazla  
RAM
4gb
SSD veya HDD modeli
hitachi
Ekran kartı
Nvidia GeForce GT 320 1gb
İşlemci
İntel Core i5 processor 650
Arkadaşlar ben CS:GO'da en yüksek ayarlarla oyun oynamayı denedim. Bilgisayar siyah ekran verdi ama kapanmadı. Kendim kapattım sonra herhangi bir oyuna girince aynı siyah ekran hatasını vermeye başladı (sanırım ekran kartını çok kullanınca kapanıyor) bilgisayarcıya götürdük "fan lazım o da bende yok" dedi ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben CS:GO'da en yüksek ayarlarla oyun oynamayı denedim. Bilgisayar siyah ekran verdi ama kapanmadı. Kendim kapattım sonra herhangi bir oyuna girince aynı siyah ekran hatasını vermeye başladı (sanırım ekran kartını çok kullanınca kapanıyor) bilgisayarcıya götürdük "fan lazım o da bende yok" dedi ne yapmam lazım?
Ya güç kaynağı yetmiyor ya da CPU veya GPU çok ısınıyor. Termal macun değişimi yapın.

Hocam bu sistemle neye güvenerek fullediniz ki ayarları . Ayrıca tahminim işlemci çok ısındı.

CoD MW 2'yi Full ayarlarla oynattığı için deneyeyim dedim ayrıca CPU Minecraft 1.16.5 8 chunk ayarı ile 108 dereceye kadar çıkıyor şu an sadece Opera GX açık ve 80 derece.

Bu şekilde sistemi kullanmaya devam etmeden önce işlemcinin termal macununu yenileyin. Hatta soğutucu blokta sorun var mı? İşlemci soğutucusu çalışıyor mu kontrol edin isterseniz :)

Sıcaklıktan dolayı oluyor hocam.

Geri
Yukarı