Bilgisayar oyunda yeniden başlıyor

Mert DEMİRHAN

Centipat
Oyun oynarken yaşadığım sorun şu, normalde günlerce açık kalan bilgisayarım oyun oynamaya başladığım vakit bir süre sonra zaman aralığı olmadan değişiyor yani bu zaman, kendini yeniden başlatıyor. İşlemciden mi dedim macunu yeniledim, bütün fanları, kasanın tozlarını temizledim, format attım sonuç aynı. Güç kaynağım marka Corsair, 650 watt. Şimdiden teşekkür ederim.

Oyun oynarken yaşadığım sorun şu, normalde günlerce açık kalan bilgisayarım oyun oynamaya başladığım vakit bir süre sonra zaman aralığı olmadan değişiyor yani bu zaman, kendini yeniden başlatıyor. İşlemciden mi dedim macunu yeniledim, bütün fanları, kasanın tozlarını temizledim, format attım sonuç aynı. Güç kaynağım marka Corsair, 650 watt. Şimdiden teşekkür ederim.
Oynadığınız oyunlar nedir ve sisteminizi de yazar mısınız rica etsem hocam?

Dostum PSU nu söylemişsin fakat sistemini yazmamışsın. Neye göre cevap verelim?

Evet ceza yedim kusura bakmayın yazamadım, anakart sıcaklığı yükte 55 civarı, CPU sıcaklığı yükte 60 civarı. Boşta ise ikisi de 40 derecelerde geziyor. İşlemci i5 6700, anakart MSI H170M. Ekran kartı GTX 960. Mavi ekran sorunu arada yaşıyorum fakat oyunda mavi ekran olmadı hiç, bilgisayar kendini yeniden başlatıyor sadece.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı