Bilgisayar oyunları artık çok zevk vermiyor

asmsrm

Decapat
Daha fazla  
Almadan önce aylarca araştırma yapmıştım, sürekli o sistemle ilgili videoları izliyordum. Uzun zamandır istediğim şey bütün oyunları hiç kasmadan ultrada oynatacak bir PC'ye sahip olmaktı. Ve bu hayalim gerçek oldu. Yazın bütün emeğim, alın terimle kazandığım tüm parayı vererek sonunda istediğim PC'yi almıştım. Neyse sistem ben işteyken gelmiş, o gün eve öyle hızlı gidiyordum ki heyecandan, hayatımda hiç bu kadar heyecanlı ve mutlu olmamıştım. Daha sonra sistemi kurdum, istediğim oyunları yükledim, ilk 1-2 ay gerçekten severek oynuyordum oyunları falan. Ama ne olduysa aradan birkaç ay geçtikten sonra oyunlar ve PC artık fazla zevk vermemeye başladı. Şimdi de durum aynı, bütün oyunları ultrada oynatacak bir sistemim var ama eskisi gibi zevk vermiyor artık. Oyuna giriyorum, maks 10-15 dk sonra Alt+F4 çekip oyundan çıkıyorum, daha sonra başka oyuna giriyorum onda da aynı şekilde oluyor. Bu size de oluyor mu? Ne oldu da sizce böyle oldu?

Haklısın dostum. 10 yıldır bilgisayar bekliyordum GT730 ile devam ediyordum PC alayım şunu yapacağım bunu yapacağım der, kutu açılımları izler dururdum. Şimdi önümde 3060 duruyor ve oynayasım gelmiyor şarkı, film, dizi gibi aktiviteler ile zaman geçiriyorum. Ama yine de o kadar oyun aldım girip bitiriyorum param boşa gitmesin diye güzelde oyunlar oynuyorum ama.

Haklısın dostum. 10 yıldır bilgisayar bekliyordum GT730 ile devam ediyordum PC alayım şunu yapacağım bunu yapacağım der, kutu açılımları izler dururdum. Şimdi önümde 3060 duruyor ve oynayasım gelmiyor şarkı, film, dizi gibi aktiviteler ile zaman geçiriyorum. Ama yine de o kadar oyun aldım girip bitiriyorum param boşa gitmesin diye güzelde oyunlar oynuyorum ama.
Eski sistemim oyunları ultrada oynatamıyordu ama o zaman daha fazla mutluydum ve oyunlardan daha fazla zevk alıyordum. İnsan çok fazla istediği bir şeye sahip olunca böyle oluyor demek ki. Epikür'ün dediği söz çok doğruymuş: ''Büyük zevk almak için kendinizi sınırlamanız gerekir.''

İlk Sistemin Verdiği Zevkin Yeri Hep ayrıdır bende sistem topluyorum ram pazartesi dağıtıma çıkcak işlemciyi pazartesi sipariş edeceğim Ben hevesimin kaçması için liste yaparak oyunları oynayacağım bi anda tüm oyunlara girersem hevesim gidebilir. inşallah bendede olmaz sistem rx6600 r5600 16 gb ram b450m anakart

İlk Sistemin Verdiği Zevkin Yeri Hep ayrıdır bende sistem topluyorum ram pazartesi dağıtıma çıkcak işlemciyi pazartesi sipariş edeceğim Ben hevesimin kaçması için liste yaparak oyunları oynayacağım bi anda tüm oyunlara girersem hevesim gidebilir. inşallah bendede olmaz sistem rx6600 r5600 16 gb ram b450m anakart
Hayırlı olsun dostum, ben de böyle olmasını istemiyordum ama oldu.

Hayırlı olsun dostum, ben de böyle olmasını istemiyordum ama oldu.
bu bende konsol aldığımda olmuştu ilk günler vs. çok zevkle oynuyordum 1 ayda arada bi oynuyordum sıkıldığımda 3 ayda nerdeyse hiç yüzüne bakmadım 5 ayda konsolu sattım pc diziyorum :D

Almadan önce aylarca araştırma yapmıştım, sürekli o sistemle ilgili videoları izliyordum. Uzun zamandır istediğim şey bütün oyunları hiç kasmadan ultrada oynatacak bir PC'ye sahip olmaktı. Ve bu hayalim gerçek oldu. Yazın bütün emeğim, alın terimle kazandığım tüm parayı vererek sonunda istediğim PC'yi almıştım. Neyse sistem ben işteyken gelmiş, o gün eve öyle hızlı gidiyordum ki heyecandan, hayatımda hiç bu kadar heyecanlı ve mutlu olmamıştım. Daha sonra sistemi kurdum, istediğim oyunları yükledim, ilk 1-2 ay gerçekten severek oynuyordum oyunları falan. Ama ne olduysa aradan birkaç ay geçtikten sonra oyunlar ve PC artık fazla zevk vermemeye başladı. Şimdi de durum aynı, bütün oyunları ultrada oynatacak bir sistemim var ama eskisi gibi zevk vermiyor artık. Oyuna giriyorum, maksimum 10-15 dk sonra alt+F4 çekip oyundan çıkıyorum, daha sonra başka oyuna giriyorum onda da aynı şekilde oluyor. Bu size de oluyor mu? Ne oldu da sizce böyle oldu?

Sen bilgisayarı değil onun hayalini sevmişsin...

Yeni konular

Geri
Yukarı