Oyunlar artık zevk vermiyor

Toggotomobil69

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm, önceden arkadaslarla hep internet kafeye giderdik şimdi PC alınca daha hiçbir oyundan zevk vermemeye başladı R6 giriyorum 15 dk sürmüyor CS2 aynı şekilde, yeni 1 2 oyun aldım onlara da tahamül edemedim. Favori oyunum AOE2 gireyim dedim ben bu oyunu nasıl 200 saat oynamısım diye içimden geçirdim, 18'ime kadar oynarım diyordum. Yaş daha 15 ne yapmalıyım?

Artık çok pay to Win sistem geldi oyunlar pahalılaştı zaman olunmuyor bir çözdüğüm paragraf sorusundaki gibiyim şu an "pastanın biticeğinden korktuğum için zevk vermiyor"

Hoşuna gidecek oyunu bul. Kimisi RDR2'yi 600 saat oynuyor, kimisi Fortnite'i 10 saat oynuyor, kimisi CS 1.6'yı 2500 saat oynuyor.

RDR2'yi bitirdim, dediğim gibi Age of Empires'i 3 senedir oynuyorum CS2 gibi gibi sevdigim oyunların daha yüzüne bakmıyorum hafada bir drop alıp çıkıyorum CS'de.

Belki de rekabetçi tarzı oyunlardan sıkılmışsındır. Stardew Valley, Telltale oyunları gibi kafa dinlemelik oyunlar oynamayı deneyebilirsin.

Hocam vallahi onlara da 2 3 saat göz gezdirdim çok boş geldiler bana.Daha almak isteğim hic bir oyun da kalmadı ao2Crusader Kıngs 3 tarzı oyun önerme şansınız varmıdır?

Artık çok pay to Win sistem geldi oyunlar pahalılaştı zaman olunmuyor bir çözdüğüm paragraf sorusundaki gibiyim şu an "pastanın biticeğinden korktuğum için zevk vermiyor"

Almak isteğim bir oyunda kalmadı, sadece PC'yi Spotify dinlemek için açıyorum.

Son düzenleme:
Bende 16 kanka PC'yi açmıyorum artık
18 ime kadar oynarım diyordum oyun oynama isteği biraz erken gitti
Ne yazık ki bunu bende yaşıyorum. İstediğim oyunu oynayabilecek bir sistemim var ama hala Half-Life serisini yeniden bitiriyorum. Yetmiyor mod yükleyip o serileri de bitiriyorum :).
Şahsen half life in tüm serisini bitirdim 😅 daha oynayacak Oyun bulamıyorum her türlü oyunu denedim eski zevk geri gelmedi

Muhtemelen hevesinizi almışsınızdır. Daha farklı oyunlar deneyebilirsiniz.

Hangi tür oyunları önerirsiniz hocam?

The Witcher oyna kanka hevesin bittiginde hikayeli oyunlara geçiş yap az da olsa sarıyor

Geri
Yukarı