Bilgisayar Parça Uyumu

Bütçe
14.000 TL

TheLaxcy

Centipat
Ekran Görüntüsü (21).png

1 Ay sonrası için bir bilgisayar toplamaya çalışıyorum, 3-4 aydır araştırmaktayım ve parçaları tamamen topladım fakat uyumluluk konusunda ve bu parçalar yerine daha kaliteli bir bilgisayar toplanır mı acaba diye tereddüt yaşıyorum çünkü pek bir bilgim yok. Ayrıca da sekira yerine daha ucuz ve daha kaliteli bir kasa alabilir miyim merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Toplam 16.762 TL yapıyor. Tüm aydınlatmayı tek program üzerinden kontrol edebileceğiniz RGB manyağı bir sistem oldu.

Toplam 16.762 TL yapıyor. Tüm aydınlatmayı tek program üzerinden kontrol edebileceğiniz RGB manyağı bir sistem oldu.
Çok güzel bir sistem olmuş fakat hepsi farklı sitelerden olunca hem sorun yaşıyorum hem de pek güvenemiyorum yinede zaman ayırdığınız için teşekkürler

Peki benim topladığım sistemde bir uyumsuzluk var mıdır acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı