Bilgisayar parçaları neden pahalı?

Bende onu demek istemiştim elektronik ürünlerde 2 katı fiyat koyuyorlar. 10 TL değerinde ki ürün 30 - 35 TL alıyoruz...

Bence fazla kar değil mi ?
Tabiki fazla ve ben bu artışın içinde vergi yok demiyorum sadece o kadar fazla değil. Bu vergiler her ülkede uygulanıyor ve bu farkın sebebi ise üretim yerlerinin zaten yurt dışı olması.

Heyt konuşun Technopat takipçiler... :) Siyaset konuşmak istemiyorum ama bizden alınan vergilerle gemi alırlar, köprü yaparlar, umre ziyaretinde bulunurlar, Suriye'dekilere maaş..vs. Bunları nasıl yapıyor zannediyordunuz.

Emekli maaşına zam nereden geliyor sanıyorsunuz, vergiler artıyor.
İllaki bir yerden alıp bir yerlere veriyorlar. Ama bu şekilde yapılmazsa ülkenin piyasası çöker Yunanistan gibi oluruz.

Heyt konuşun Technopat takipçiler... :) Siyaset konuşmak istemiyorum ama bizden alınan vergilerle gemi alırlar, köprü yaparlar, umre ziyaretinde bulunurlar, Suriye'dekilere maaş..vs. Bunları nasıl yapıyor zannediyordunuz.
:D Sadece gülüyorum size. Yapılanlar ve verilen hizmetleri görmemezlikten gelemeyiz. Ayrıca sizde gördünüz 7 Haziran seçimlerinde ülkedeki istikrarsızlık yüzünden dolar 2,90 oldu.

İllaki bir yerden alıp bir yerlere veriyorlar. Ama bu şekilde yapılmazsa ülkenin piyasası çöker Yunanistan gibi oluruz.

:D Sadece gülüyorum size. Yapılanlar ve verilen hizmetleri görmemezlikten gelemeyiz. Ayrıca sizde gördünüz 7 Haziran seçimlerinde ülkedeki istikrarsızlık yüzünden dolar 2,90 oldu.
Sizler ancak gülersiniz... :) Neyse konuyu dağıtmayalım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı