Satılık Bilgisayar parçaları

8GB RAM var mı? Tek slot DDR4.

Merhaba, Ryzen 5 5600 için iletişim adresi bırakır mısınız?

Merhaba monitör elden alma ihtimalim var, test etme şansım var mı?
Merhaba. Tekirdağ/Saray'a yakınsanız elden gelip alabilirsiniz.
Laptop getirirseniz test imkanı var. Benim şu anda bilgisayarım yok, o yüzden laptop getirmeniz şart.
Referans olarak sıkıntım yok, KadirGN nickli arkadaşa R5 5600'ü sattım. Kendisiyle daha önce alışverişimiz oldu zaten. DH Forum'da ve burada toplamda 20+ referansım olması lazım.

Şunu da not düşeyim; bugün monitör için Letgo'dan başkası da yazdı, araç bulabilirse bugün geleceğini söyledi. Bilginize.

Merhaba. Tekirdağ/Saray'a yakınsanız elden gelip alabilirsiniz.
Laptop getirirseniz test imkanı var. Benim şu anda bilgisayarım yok, o yüzden laptop getirmeniz şart.
Referans olarak sıkıntım yok, KadirGN nickli arkadaşa R5 5600'ü sattım. Kendisiyle daha önce alışverişimiz oldu zaten. DH Forum'da ve burada toplamda 20+ referansım olması lazım.

Şunu da not düşeyim; bugün monitör için Letgo'dan başkası da yazdı, araç bulabilirse bugün geleceğini söyledi. Bilginize.
Satabileceğiniz durumda satın tabi, ben duruma göre konuyu takip ederim. Satarsanız lütfen güncellemeyi unutmayın monitör hakkında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Listede yoktu ancak sorayım dedim; R5 3600 elinizde var mı? Ya da yakın zamanda geçme şansı var mı? Teşekkürler.

Geri
Yukarı