Bilgisayar parçalarımı nasıl hızlı satarım?

Herdeja

Hectopat
Yer
Hogwarts
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim Ryzen 7 1700 işlemcim ve yaninda Cooler Master sıvı soğutmam var. Onları satıyorum 900 TL'ye. Kutuları yok, bir de Thermaltake Smartpower 750 Watt 80 Plus Gold PSU 400 TL ve başka ekipmanlarımı satıyorum da şimdi bunları Letgo ve sahibinden'e koydum, bir türlü satılmiyor, tertemiz parçalar. Ben bunları nasıl hızlı satabilirim fiyatı düşürmeden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen tercih etmemin bir sebebi de buydu. 2. el piyasısında İntel işlemciler daha hızlı satılıyor. Uygun bir fiyat ve GET açarsanız belki daha hızlı satarsınız.

Koyduğunuz başlık ve açıklama önemli. Bazıları uzun açıklama istiyor ürünle ilgili detay istiyor arayıp sormaya üşenebiliyor. Ürün hakkında yazılacak pek bir şey olmasa bile en az 3 satır yazın işte bilmem ne tertemiz şu oyunları açar falan. Piyasa leş neler satılıyor şaşarsın. En geç 2 aya satarsın.

• Sahibinden, Letgo, Donanım Haber 2. El, Technopat 2. El gibi yerlere ilan açın.
  • Her gün mesajları kontrol etmeniz gerek.
  • Kusuru varsa ayrıntılı olmayacak bir şekilde belirtin.
  • Başlığa dikkat edin.
  • İlana e-posta, telefon gibi iletişim bilgilerinizi koyun ki alıcının güvenini kazanın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı