Bilgisayar parçası satın almak için güvenilir siteler

yakupaykl

Hectopat
Evet artık sistem işini bitirdim ve bu parçalara isteklerim doğrultusunda karar verdim. Bir sıkıntı olmazsa, hafta sonu sipariş vereceğim. Bazı sitelere sipariş konuşunda güvenemedim. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Anakart : Bu siteye güveniyorum problem yok. (Sinerji)
RAM : Bu siteyle ilgili yorumlarınızı bekliyorum. Fakat güvenilir gözüküyor. (Teknoloji Pazar)
CPU : Bu siteyle ilgili yorumlarınızı bekliyorum. Fakat güvenilir gibi geldi bana. (bizdehesapli.com)
GPU : Bu siteye güveniyorum problem yok. (Hepsiburada)
Kasa : Bu siteye güveniyorum problem yok. (Hepsiburada)
PSU : Problem yok. (Hepsiburada)
Monitor : Problem yok. (İtopya)
Monitor : Bu siteye güvenemedim fakat fiyat çok uygun. (sarsmaz.com)

Evet siteler bu kadar. Sistem tavsiyesi istemiyorum arkadaşlar, kararım kesin. Sadece siteler hakkında yorumlarınızı ve yaşadıysanız sıkıntılarınızı yazmanızı istiyorum. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanılmamışım hepinize teşekkürler iyi forumlar iyi geceler. Sistem için bütçem 3500 TL fakat max limitim 3700 olabilir. Monitor dahil ve kesinlikle bu monitor olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İllaki uygun bir monitör bulabilirsiniz. Ama biraz daha soruşturun ve güvenilirse o siteden almaya çalışın. Yeni jenerasyon sitelere de şans tanıyalım olabildiğince.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı