Sıfır bilgisayar parçası almak için güvenilir alışveriş siteleri neler?

231981

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar sıfır donanım alacaklar için önerebileceğiniz güvenilir sıkıntı yaratmayan siteler var mı acaba? İncehesap, Vatan gibi yerler? Teknobiyotik yazmazsanız sevinirim bu arada :) birkaç siteden fiyatları karşılaştırmam gerekiyor Akakçe gibi yerleri de önermeyin bana sadece sitelerin kendisi lazım.

Akakçe yine siteleri altında gösteriyor olması lazım. İtopya, Gaming.gen, eğer uygun fiyatlı bulursanız MediaMarkt ve Vatan iyidir genelde.

Arkadaşlar sıfır donanım alacaklar için önerebileceğiniz güvenilir sıkıntı yaratmayan siteler var mı acaba? İncehesap, Vatan gibi yerler? Teknobiyotik yazmazsanız sevinirim bu arada :) birkaç siteden fiyatları karşılaştırmam gerekiyor Akakçe gibi yerleri de önermeyin bana sadece sitelerin kendisi lazım.

Amazon. Amazon dışındakilerden alırsan başın çok ağrır.

Vatan, MediaMarkt gibi yerler de tercih edilebilir ama fiyatları biraz daha tuzlu.

İncehesap, gençer Gaming, Sinerji, GameGaraj, Hepsiburada, Trendyol vb. vb. Tonlarca site var.

Neden Akakçe ve cimri kullanmak istemiyorsunuz? Akıl işi olan o.

Ben birebir kendim araştırıp görerek fiyat farklarına bakmak istiyorum. Bir de yer imlerine ekleyebileceğim güvenilir siteler arıyorum. O tarz siteler de belki de güvenilir olmayan 1-2 site de gösterebilir o yüzden uğraşmak istemiyorum.

Geri
Yukarı