Bilgisayar programcılığı için staj yeri nasıl bulurum?

Metin Önal

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayar programcılığı 2. sınıf öğrencisiyim. Kendimi genel olarak web tasarım ve programlama üzerine geliştiriyorum. İnternette Online sertifika programlarına katılıyorum ve benim kanaatimce şimdilik normal dolulukta bir LinkedIn profiline sahibim. Lakin herhangi bir projem yok. Herhangi bir gönüllü çalışma mevzum da yok. Staj yeri arıyorum. Güzel bir yer olsun, kendimi geliştirebileceğim bir yer olsun ve adı olsun istiyorum. CV'me eklediğimde dikkat çeksin istiyorum. Herhangi bir maaş beklentim de yok. Tek beklentim bilgi ve tecrübe. Okulum staj takvimlerini açıkladığından beri 1 haftadır arıyorum. İnternette web tasarım üzerine ilk çıkan sitelerin hepsini aradım. Hepsinden de CV'nizi mail olarak atın biz size döneriz diyorlar. Açıkçası daha nasıl aranır bilmiyorum. Bazıları lisans düzeyi arıyoruz diye reddediyor, uzun dönem staj olsun diyor, bazıları ise biz lise stajyer alıyoruz diyor reddediyor. Ne yapacağımı şaşırdım. İnternetten ilanlara bakıyorum stajyer arıyor ama tecrübe istiyor. Ümitsizce başvuruyorum sadece. Sizden taktik, varsa referans istiyorum dostlarım. Emin olun tek istediğim kendimi geliştirmek. İsteyene CV'mi de bırakabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı