Bilgisayar programcılığında iş var mı?

Makaleler
44
Bilgisayar programcılığında iş var mı? Bu DGS denilen bir zımbırtı varmış bir de mühendislik falan. İlk PC programcılığı bölümünü okumak istiyorum. Yolum tutarsa doktora düşünmem ama yüksek lisans bitirmek isterim. Yorumlarınız nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC programcılığı bizim burada; 261 puan. DGS yaparak mühendislik nasıl bir şey olur? PC mühendisliği ise 441 puan. Doğru konuşmak gerekirse tüm konuları unuttum. O yüzden ilk başta PC programcılığı okumak istedim.

PC programcılığı bizim burada; 261 puan. DGS yaparak mühendislik nasıl bir şey olur? PC mühendisliği ise 441 puan. Doğru konuşmak gerekirse tüm konuları unuttum. O yüzden ilk başta PC programcılığı okumak istedim.
AYT'den 441 puan alabileceğini düşünmüyorsan 2 yıllık okuyup DGS ile tamamlayacaksın. Artık okul kaç senede biter Allah'ın emri o da. Çoğu üniversite 2 yıllıklarda verilen eğitimi yeterli görmüyor. 1 ve 2'den ders alıyorsun, iki dönemi aynı anda getirmeyi deniyorsun bu da seni zorluyor tabii ki. DGS'den 261 puan yapmak için de 30-35 matematik neti yapsan yeterli olur muhtemelen.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı