Bilgisayar Razer BlackShark V2'yi algılamıyor

MotivatedVergil

Centipat
Daha fazla  
Nereye baktıysam çözümü bulamadım. En son driver yükledim bir tane sonra kulaklığım sesi gitti. Sonra başka bir driver yükledim bu sefer kulaklığım gitti. Bu sefer algılamıyor sadece hoparlör diyor. Bunun yüzünden kulaklığın 7.1 özelliğini kullanamıyorum. Kulaklık Razer BlackShark V2.

Ekran Alıntısı.PNG

Bendeki Blackshark V2X, normal V2de de oyle mi bilmiyorum ama kulaklik ve mikrofon olarak ikiye ayiran bi kablo vardi, onu cikarip normal takmayi denedin mi? Veya bilgisayari yeniden baslatmayi?

Nereye baktıysam çözümü bulamadım. En son driver yükledim bir tane sonra kulaklığım sesi gitti. Sonra başka bir driver yükledim bu sefer kulaklığım gitti. Bu sefer algılamıyor sadece hoparlör diyor. Bunun yüzünden kulaklığın 7.1 özelliğini kullanamıyorum. Kulaklık Razer BlackShark v2.

Eki Görüntüle 2144404

Ses kasmak için açacaksanız 7.1 kullanmayın.

Sadece hoparlör var.

Her türlü şeyde kullanoyordum ona alıştım şimdi garip geliyor.

BlackShark v2'de kulaklığı seçebilirseniz tam performans alırsınız ama Razer BlackShark'larda kulaklığı seçmek mesele bir arkadaşa söylemiştim uğraşmıştı ama seçemedi Windows'tan kulaklığı eğer bahsedeceğim ayarları yapabilirseniz çok iyi alırsınız sesi.

BlackShark v2'de kulaklığı seçebilirseniz tam performans alırsınız ama Razer BlackShark'larda kulaklığı seçmek mesele bir arkadaşa söylemiştim uğraşmıştı ama seçemedi Windows'tan kulaklığı eğer bahsedeceğim ayarları yapabilirseniz çok iyi alırsınız sesi.
arkadaşındaki durum bendede var işte bekliyorum ayarları

Arkadaşındaki durum bende de var işte bekliyorum ayarları.

Kulaklığın ses kartı varsa takılı olmasın bu kulaklığın USB girişli olanından şüpheleniyom kendinden ses kartlı ise kulaklığı seçme imkanı yok tahminimce, ilk öncelikle kulaklığı kasanın ön girişine takın, Windows'tan ses karıştırıcısı seçeneklerine gelip oradan kulaklık ya da headphones yazar onu seçmen lazım tabii bazı kulaklıklarda farklı yazdığınıda gördüm Cloud 2 kulaklık gibi ama emin olmak lazım gerçekten kulaklığın doğrudan sesinimi alıyoruz diye seçtikten sonra Windows Sonic çevresel ses kapalı olacak yazılımı varsa yazılımdaki 7.1 kapalı olup yazılımda aktif olmayacak bir deneyin. Başka bir arkadaşında başka bir kulaklığı vardı ASUS rogtu sanırım kulaklık yazısı hiç gözükmüyordu o sürücü güncellemesimi bir şey yapmış onu yaptıktan sonra kulaklık yazısı düşmüştü o şekilde çözmüştü. Atmayı unutmuşum aşağıdaki benim kullandığım şekil.
20240126_180335.jpg

Kulaklığın ses kartı varsa takılı olmasın bu kulaklığın USB girişli olanından şüpheleniyom kendinden ses kartlı ise kulaklığı seçme imkanı yok tahminimce, ilk öncelikle kulaklığı kasanın ön girişine takın, Windows'tan ses karıştırıcısı seçeneklerine gelip oradan kulaklık ya da headphones yazar onu seçmen lazım tabii bazı kulaklıklarda farklı yazdığınıda gördüm Cloud 2 kulaklık gibi ama emin olmak lazım gerçekten kulaklığın doğrudan sesinimi alıyoruz diye seçtikten sonra Windows Sonic çevresel ses kapalı olacak yazılımı varsa yazılımdaki 7.1 kapalı olup yazılımda aktif olmayacak bir deneyin. Başka bir arkadaşında başka bir kulaklığı vardı ASUS rogtu sanırım kulaklık yazısı hiç gözükmüyordu o sürücü güncellemesimi bir şey yapmış onu yaptıktan sonra kulaklık yazısı düşmüştü o şekilde çözmüştü. Atmayı unutmuşum aşağıdaki benim kullandığım şekil.
Eki Görüntüle 2144926
bende güncelleme yaptım gitti birde ses kartı yok sadece kabloyu masaüstü pc için kulaklık ve mikrofon diye ayıran bi kablo var

Eki Görüntüle 2144926
hocam her türlü haporlör olarak algılıyor sağda bi bildiri geliyor realtek audio consoledan kulaklık seçiyorum haporlör diyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı