Bilgisayar RTX 3050 GPU'yu "2 Görüntüsü" olarak gösteriyor

Besleyici34

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Bir abim Monster Abra A5 model laptop aldı ama bilgisayar CS:GO'da bile kasıyordu. sonra fotoğrafta gördüğünüz gibi dxdiag'a girdim ve 1. görüntü işlemciydi 2. görüntü ekran kartıydı .ben bunu NVIDIA denetim masasında düzeltmiştim ama bugün hiçbir ayarın değişmemesine rağmen yeniden donmaya başladı. ekran kartını nasıl 1. görüntüye alacağımı bilen birisi varsa gösterebilir mi?

foto.png
foto2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal hocam bu durum, masaustunde veya internette gezinirken islemcinin icindeki ekran karti kullanilir ancak oyun veya daha agir seyler yaparken harici ekran kartiniz devreye girer. Kasma ve donmanin sebebi ekran karti olmayabilir diger bilesenleri kontrol edin veya Afterburner ile yuk durumuna bakin.

8 GB RAM'den dolayıdır, MUX olmayan laptoplar da görüntü IGPU'dan geldiği için o şekilde gözüküyor, önce IGPU'dan işlenip yük altında sonradan GPU'ya gidiyor.

8 GB RAM'den dolayıdır, MUX olmayan laptoplar da görüntü IGPU'dan geldiği için o şekilde gözüküyor, önce IGPU'dan işlenip yük altında sonradan GPU'ya gidiyor.
hocam bilgisayar 16 gb ram

Normal hocam bu durum, masaustunde veya internette gezinirken islemcinin icindeki ekran karti kullanilir ancak oyun veya daha agir seyler yaparken harici ekran kartiniz devreye girer. Kasma ve donmanin sebebi ekran karti olmayabilir diger bilesenleri kontrol edin veya Afterburner ile yuk durumuna bakin.
yük durumuna nasıl bakacağımı anlatabilir misiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı