Bilgisayar RX 570 ekran kartını görmüyor

r.a.n.g.e.r

Hectopat
Arkadaşlar ASUS ROG STRIX RX 570 ekran kartım var. Sürekli yapmasa da ara sıra ekran kartının driverını bilgisayar okumuyordu fakat şu son 2 günde ekran kartı hiç aktif gözükmüyor, oyun vs oynayamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

RX pişmanlıktır çok kısada olsa bende tecrübe ettim aynı dediğiniz şeyleri uyguladım olmadı sonra ekran kartının BIOS'una ayar yaptırdım oldu. Hemen satıp kurtuldum. RX mi? Bir daha asla.

Bende bir ara deniyordum oluyordu sonra oda olmamaya başladı.
Hatta sürekli sürücü silip yüklediğim oldu ama sonuç aynı. Karta OC yaptınız mı hiç merakımdan soruyorum?

OC yapmayı bilmediğim için hiç bulaşmadım o işlere.
RX pişmanlıktır çok kısada olsa bende tecrübe ettim aynı dediğiniz şeyleri uyguladım olmadı sonra ekran kartının BIOS'una ayar yaptırdım oldu. Hemen satıp kurtuldum. RX mi? Bir daha asla.

Böyle kötü deneyim yaşayacağımı bilsem cidden bende bulaşmazdım. Ayarları paylaşırsanız sevinirim.

OC yapmayı bilmediğim için hiç bulaşmadım o işlere.

Böyle kötü deneyim yaşayacağımı bilsem cidden bende bulaşmazdım. Ayarları paylaşırsanız sevinirim.
Bu kart Mining'de kullanıldığı için çok fazla modlanıyordu. İnternetten birkaç mod bulup denedim kısa vadede çözüm olmuştu sonra yine görüntü gidiyordu driver bulamıyordu. En son BIOS'u komple sıfırladım ve internette bulabildiğim en eski sürümü bulup BIOS Update yaparak çözmüştüm.

Şu arkadaşın yaptığı size yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı