Bilgisayar sadece her şey doğru takılınca mı çalışır?

engin beyefendi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
Şu an elimde monitör yok ve bilgisayar topladım montajı aldığım görüntüye göre doğru yapmışım. CPU fanı, kasa fanları, GPU fanı her şey dönüyor ve kasa tuşları ile kasanın kendi USB, kulaklık girişleri ayrıca anakartın Ethernet girişi ve görüntü girişleri dışında her şey çalışıyor. (Görüntü girişleri ve Ethernet'i elimde monitör olmadığı için daha deneyemedim)

Son düzenleme:
Her şeyi doğru takmanıza gerek yok PSU ve görüntü kablosunu taktığınızda çalışabilir bilgisayar. Anakart bileşenleri hariç.
Bilgisayar çalışsa bile görüntüyü görmeden bir şey söylemek zor tabi. Ekran kartında sorun olabilir mesela o zaman bilgisayar çalışabilir ama görüntü gelmez.

Anladım eve gidince televizyona bağlayıp test edeceğim.

Her şeyi doğru takmanıza gerek yok PSU ve görüntü kablosunu taktığınızda çalışabilir bilgisayar. Anakart bileşenleri hariç.
Bilgisayar çalışsa bile görüntüyü görmeden bir şey söylemek zor tabi. Ekran kartında sorun olabilir mesela o zaman bilgisayar çalışabilir ama görüntü gelmez.
Herşey sıfır ve yeni hocam öyle bir şey olucağını düşünmüyorum.

Bu arada, kasanın görüntüsü bu. Birde kullandığım parçalar.

Cevap veren herkese teşekkürler. Doğru montajlamışım şu an televizyonu kullanarak Windows 10 kuruyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20230112_192738.jpg
    IMG_20230112_192738.jpg
    226,5 KB · Görüntüleme: 13
  • e1fa2df9-98c5-429a-b879-e382da3e67a7.jpg
    e1fa2df9-98c5-429a-b879-e382da3e67a7.jpg
    205,7 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Geri
Yukarı