Bilgisayar satış şirketi açmak

YALSOF Tİ

Decapat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Abi her işi yaparım.
Arkadaşlar ben örnek veriyorum: Hepsiburada Trendyol vb. yerlerden 1. el ürün alıp, onları toplayıp satsam ve bunu geliştirsem olur mu? İlk başta internette yapacağım sonra belki dükkan falan açabilirim sonra bunu yapabilir miyim(şirket açmam, vergi ödemem para vermem izinler.
Almam gerektiğini biliyorum).dalga geçmezseniz sevinirim:)

Arkadaşlar ben örnek veriyorum: Hepsiburada Trendyol vb. yerlerden 1. el ürün alıp, onları toplayıp satsam ve bunu geliştirsem olur mu? İlk başta internette yapacağım sonra belki dükkan falan açabilirim sonra bunu yapabilir miyim(şirket açmam, vergi ödemem para vermem izinler.
Almam gerektiğini biliyorum).dalga geçmezseniz sevinirim:)
Sana bir öneri, teknolojik ürün alırken toptancısını bul. Sermayen vardır, toplu al ve sat. 1. El alırsan zarar edebilirsin. Toplayıp hazır sistem olarak satıcam dersen olabilir. Örneğin Kingston NV2 M.2 SSD'yi toptancıdan 950 TL bandında bulabilirsin. Trendyolda 1300 TL'ye satılıyor. Benim önerim bu şekil. Hayırlı kazançlar.

Sana bir öneri, teknolojik ürün alırken toptancısını bul. Sermayen vardır, toplu al ve sat. 1. el alırsan zarar edebilirsin. Toplayıp hazır sistem olarak satacağım dersen olabilir. Örneğin Kingston NV2 M.2 SSD'yi toptancıdan 950 TL bandında bulabilirsin. Trendyol'da 1300 TL'ye satılıyor. Benim önerim bu şekil. Hayırlı kazançlar.

Sağ ol:) toplayıp hazır sistem planım var ileride belki 2. el yaparım.

Geri
Yukarı