Bilgisayar sıcaklığı Kernel Power hatası almayı etkiler mi?

Axort

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler dilerim bilgisayarım öğlen saatlerinden bilgisayarım boştayken 55-58 derece arası gidiyor yaşadığım yerde hava derecesi genel olarak 42-43 dereceyi görünce oyun oynarken sıcaklık 82-83 dereceyi görüyor ve oynarken bir anda donuyor kapatıp açmam gerekiyor olay günlüğüne bakınca da Kernel Power41 hatasını görüyorum ama günlerdir çözemedim fakat diğer söylemek istediğim şey ise akşam yani gece saatleri hava 32-30 derece olunca bilgisayar boştayken 45-48 arası derece oluyor bilgisayarım maximum 77-78'i görüyor ve hiçbir şekilde donmuyor söylemek istediğim Kernel Power hatası almamın nedeni sıcaklık mıdır? Teşekkürler.

Kernel Power hatası bilgisayar kendisini düzgün bir şekilde kapatamadığında çıkan bir hata. Bilgisayarınız çok fazla ısındığı zaman kendini kapatıyor mu?

Kernel Power hatası bilgisayar kendisini düzgün bir şekilde kapatamadığında çıkan bir hata. Bilgisayarınız çok fazla ısındığı zaman kendini kapatıyor mu?

Evet hep öyle oluyor 80 dereceyi geçtiği anda kendini kilitliyor mu desem ya da donuyor mu desem bilemiyorum ama ekran donuyor Alt Tab veya Görev Yöneticisi mouse hiçbir şey hareket etmiyor mecburen güç düğmesinden kapatıp açmak zorunda kalıyorum.

Evet hep öyle oluyor 80 dereceyi geçtiği anda kendini kilitliyor mu desem ya da donuyor mu desem bilemiyorum ama ekran donuyor Alt Tab veya Görev Yöneticisi mouse hiçbir şey hareket etmiyormecburen güç düğmesinden kapatıp açmak zorunda kalıyorum.
Güç düğmesinden kapattığınızdan hata veriyor. Yani dolaylı olarak sıcaklık ile alakalı olmuş oluyor.

Geri
Yukarı