Oyun oynarken bilgisayar aniden donuyor

504452

Decapat
2 veya 3 saat aralıksız oyun oynadığım zaman bilgisayar aniden donuyor. Mouse veya klavyeden bir şey yapamıyorum sorun nedir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 veya 3 saat aralıksız oyun oynadığım zaman bilgisayar aniden donuyor. Mouse veya klavyeden bir şey yapamıyorum sorun nedir sizce?

Sisteminiz oyunlar için yeterli mi? Yeterli ise o saat aralıklarınızda işlemci ve ekran kartı sıcaklıklarınız ne alemde?

MSI RTX 3070 GAMING X TRIO
Intel Core i5 12600K
GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200MHz gibi bir sistem de olması garip geldi klavye mouse kitleniyorsa format atın derim çünkü yazın bende de oldu genelde ekran kartı felan yüksek sıcaklıktayken oluyor ama format atınca geçti bende yani benim yediğim virüsün aynısını yemiş olabilirsiniz bence fomat atın iyi sosyaller dilerim.

MSI RTX 3070 Gaming X Trio.
Intel Core i5 12600K.
G.Skill 16 GB (2x8GB) Ripjaws V siyah DDR4 3200MHz gibi bir sistem de olması garip geldi klavye mouse kitleniyorsa format atın derim çünkü yazın bende de oldu genelde ekran kartı falan yüksek sıcaklıktayken oluyor ama format atınca geçti bende yani benim yediğim virüsün aynısını yemiş olabilirsiniz bence fomat atın iyi sosyaller dilerim.

Bilgisayarda virüs olduğunu düşünmüyorum sadece Steam ve Google yüklü. Yük altında Max 65 70 derece oluyor.

FPS drop giriyor sanırsam. Sisteminizi paylaşırsanız daha iyi olur.
Intel Core i5 12600K
GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200MHz

Sisteminiz oyunlar için yeterli mi? Yeterli ise o saat aralıklarınızda işlemci ve ekran kartı sıcaklıklarınız ne alemde?

Evet yeterli yük altında 65 70 derece oluyor en fazla.

Bilgisayarda virüs olduğunu düşünmüyorum sadece Steam ve Google yüklü. Yük altında Max 65 70 derece oluyor.

Intel Core i5 12600K
GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200MHz

Evet yeterli yük altında 65 70 derece oluyor en fazla.
RAM'lerden olabilir demişti galba bir arkadaş RAM'leri birer birer çıkarıp takıp denediniz mi?

Çözebildinmi? Benimde bilgisayar MSI Katana 17 B12VFK-082XTR Donanımm 4060 ve i7 12650h yani yeterli evet donuyor bendede klavye falan çalışıyor rgb renk falan mouseda çalışıyor sıkıntı yok fakat mouseu çıkartıp taktığımda bilgisayar algılamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı