Bilgisayar şifre ekranına gelmiyor ve açılmıyor

sinanguv

Hectopat
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi laptop açılırken Windows logosu olan ekrani geciyor daha sonra sifre ekrani gelmesi lazimken gri bir ekran geliyor ve orada kalıyor, devamı gelmiyor.

Bu sorunun neden olduğunu biliyorum ama duzeltemiyorum. Ben görüntü bagdastiricilarindan işlemciyi devre dışı bırakmıştım ekran kartını kullanmak için.
Ekran kartını GT320M.
İslemcim i7 M690 boyle birseyde tam hatirlamiyorum.
Daha sonra işlemciyi devre disi biraktigimda cözünürlük düştü bunu düzeltmek icin PC'yi msconfig ten VGA moduyla ac yaptim ve res attigimda bu sorun karşıma cikti.

Lütfen yardim edin geri donemiyorum.
PC guvenli modda acincada ayni yerde kalıyor.
BIOS eski olduğu icin orada VGA moduyla ilgili birsey yok ya da ben bulamadim.
Lütfen yardim edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi laptop açılırken Windows logosu olan ekrani geciyor daha sonra sifre ekrani gelmesi lazimken gri bir ekran geliyor ve orada kalıyor, devamı gelmiyor.

Bu sorunun neden olduğunu biliyorum ama duzeltemiyorum. Ben görüntü bagdastiricilarindan işlemciyi devre dışı bırakmıştım ekran kartını kullanmak için.
Ekran kartını GT320M.
İslemcim i7 M690 boyle birseyde tam hatirlamiyorum.
Daha sonra işlemciyi devre disi biraktigimda cözünürlük düştü bunu düzeltmek icin PC'yi msconfig ten VGA moduyla ac yaptim ve res attigimda bu sorun karşıma cikti.

Lütfen yardim edin geri donemiyorum.
PC guvenli modda acincada ayni yerde kalıyor.
BIOS eski olduğu icin orada VGA moduyla ilgili birsey yok ya da ben bulamadim.
Lütfen yardim edin.
Up up

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı